Функціональність сучасного цифрового відеореєстратора

0
96

Устаткування для систем відеоспостереження постійно удосконалюється і модернізується. Відеореєстратори, які використовуються в даний час в відеосистемах, мають досить широкі функціональні можливості, порівняно з пристроями, які використовувалися раніше. Існує різне обладнання, яке буде відрізнятися між собою за технічними характеристиками. При покупці пристрою слід детально розглянути його функціонал.

В даний час можна знайти обладнання, яке буде мати доступну вартість, але при цьому може забезпечити користувача максимальними функціональними можливостями. Користувач може вести вести спостереження і записувати все, що відбувається в режимі реального часу з високим рівнем дозволу. Також необхідно розглядати такий параметр пристрою, як сукупна швидкість запису і відповідне їй дозвіл. Найпростіший параметр — кількість каналів аудіо і відео. Від того, скільки каналів має пристрій, залежить кількість відеокамер, які можна буде підключити.

Відеовиходи відіграють важливу роль при виведенні зображення. З допомогою виходу VGA можна здійснити з’єднання з монітором ПК або будь-яким, який має такий вихід. HDMI вихід необхідний для високоякісного зображення. Найчастіше можна зустріти відеореєстратори без жорсткого диска в комплекті. У технічних характеристиках відеореєстратора вказується максимально можливе для установки кількість HDD і їх ємність.

Однією з найважливіших технічних характеристик для роботи відеореєстратора є робота по мережі. Вона відкриває для користувача велику кількість можливостей і дає чимало переваг. Завдяки віддаленого доступу, який користувач може в будь-якому місці бути в курсі всього, що відбувається на об’єкті, а також переглядати архівні дані. Всі ці операції користувач може здійснювати навіть з допомогою мобільного пристрою, якщо відеореєстратор підтримує мобільні платформи.