Встановлення відеоспостереження в магазині

0
171

У сучасному світі використання систем відеоспостереження в торгових приміщеннях вже давно не є примхами власників, а являє собою головну міру забезпечення безпеки. Не варто економити на купівлі відеообладнання, так як втрати, які можна запобігти з допомогою відеокамер, можуть бути в рази більше. Не секрет, що такі місця як магазини, супермаркети, різні торгові майданчики, де постійно відбувається обіг коштів, завжди приваблюють злочинців на вчинення своїх злодіянь.

Встановлені камери відеоспостереження в торговому приміщенні допоможуть в потрібний час помітити спробу вчинити злочин і зупинити зловмисника. Якщо ж подія вже відбулася, то відеозапис допоможе розібратися в ситуації і отримати цінну інформацію, яку зафіксувала відеокамера. Досить часто наявність відеоспостереження навіть психологічно впливає на зловмисника. Не кожен зважиться на злочин, знаючи, що всі його дії будуть зафіксовані, а він, найімовірніше, буде викрито. Тому, на щастя, одна табличка з написом «Ведеться відеоспостереження» може відлякати деяких злочинців.

Збиток роботі торгового підприємства може завдати не тільки стороння людина, але і, можливо, сам персонал. Приймаючи на роботу співробітників, які не завжди можна бути на 100% впевненими в їх порядності. Камери відеоспостереження легко допоможуть у цьому. Така міра безпеки дозволить виявити різні порушення в роботі і підвищити рівень дисципліни серед персоналу.

Встановивши систему відеоспостереження, можна контролювати весь робочий процес не тільки в онлайн режимі, але і зберігати записи в архіві. У деяких випадках відеозапису допоможуть відновити події певного часу і розібратися в події.

Сучасні технології дозволяють контролювати роботу навіть кількох магазинів одночасно, при цьому присутність зовсім не обов’язково. Віддалене відеоспостереження через інтернет дозволяє переглядати зображення з камер в онлайн режимі, перебуваючи навіть за сотні кілометрів від об’єкта. Для такого доступу необхідно, щоб були підключені відеокамери, інтернет і будь-який пристрій з виходом в мережу, щоб можна було віддалено переглянути картинку. Для того, щоб всі відеозаписи були збережені в архіві, але при цьому не купувати для цього додаткове обладнання, можна підключити хмарний сервіс відеоспостереження. Всі відеозаписи, отримані з камер будуть зберігатися в хмарному сховищі. Компанія «Cambat» надає універсальний хмарний сервіс, який зробить відеоспостереження зручним і простим для користувача, що дозволить економити час і гроші. Таким чином, встановивши відеокамери в магазині і підключивши їх до хмарного сервісу, Ви отримаєте повноцінну систему відеоспостереження, для організації якої потрібно мінімум обладнання, а забезпечити контроль і безпека Ви зможете по максимуму.