Особливості встановлення відеоспостереження на вокзалах

0
170

Для того, щоб рівень безпеки на вокзалах був максимальним необхідно, щоб оператори систем відеоспостереження ефективно співпрацювали з співробітниками служби безпеки. Для цього система відеоспостереження функціонує разом із системою внутрішнього зв’язку, що дозволяє своєчасно вживати необхідні дії в разі будь-якої події. Для швидкого виконання необхідних дій співробітники служби безпеки користуються графічними планами об’єкта. Розроблено програмне забезпечення, яке дозволяє створювати тривимірні плани об’єктів. Слід враховувати, що причиною надзвичайних подій можуть бути не тільки дії людей, а й такі чинники, як пожежа, задимлення.

До складу системи безпеки вокзалу входить не тільки охоронне відеоспостереження, але і СКУД, система пожежної сигналізації. Для підвищення рівня безпеки широко використовується видеоаналитика, що дозволяє своєчасно реагувати на подію. Видеоаналитику можна використовувати не тільки для контролю за подіями в режимі реального часу, але і для проведення аналізу вже доконаних подій.

Для того, щоб максимально забезпечити безпеку на об’єкті, де спостерігається активне переміщення людей, слід використовувати кілька видів підсистем для ідентифікації однієї і тієї ж загрози. Інтегровані системи безпеки також більш вигідно використовувати у фінансовому плані. Установка такої системи буде більш доцільна, ніж одночасне впровадження декількох окремих систем. Оптимальність такого варіанту досягається за рахунок застосування загальних засобів збору, обробки і управління даними.

В даний час на ринку в області забезпечення безпеки можна зустріти безліч варіантів програмного забезпечення, яке буде відповідати за моніторинг і управління пристроями різних фірм-виробників. Якщо всі елементи системи безпеки спочатку виробляються з метою подальшого повного взаємодії, тобто можливість максимально використовувати обладнання і його функціональні можливості. У продажу існує різне сучасне обладнання та програмне забезпечення, розроблене на підставі ip технологій, яке здатне успішно справлятися з забезпеченням безпеки на великих об’єктах.