Хмарне відеоспостереження: мінімум витрат, максимум переваг

0
241

Хмарне відеоспостереження — це найбільш перспективний напрямок у сфері відеотехнологій, яке стрімко розвивається не тільки на території Росії, але і у всьому світі. На сьогоднішній день кількість користувачів, зацікавлених у використанні хмарного сервісу відеоспостереження, постійно зростає. Нові технології дозволяють зробити систему відеоспостереження ще більш функціональною і зручною.

Хмарний сервіс відеоспостереження дозволяє мати віддалений доступ до відеокамер та архіву інформації за допомогою інтернет-з’єднання, а всі записи зберігаються в хмарному сховищі. При цьому, сервер, на якому зберігатимуться всі дані з відеокамер може знаходиться абсолютно в будь-якому місці. Користувач, чиї камери відеоспостереження підключені до хмари, має цілодобовий доступ до них та до архіву.

Підключення до хмарного сервісу можливо як при використанні аналогового обладнання, так і ip-відеокамер. В першому випадку підключення буде здійснюватися з використанням цифрового відеореєстратора. Щоб підключити ip відеокамеру ніяке додаткове устаткування не потрібне. Знадобиться тільки сама камера і підключення до інтернет з’єднання.

Хмарне відеоспостереження дає можливість користувачеві контролювати все, що відбувається на об’єкті, де встановлені камери відеоспостереження, в режимі реального часу. Для цього можна скористатися будь-яким пристроєм, підключеним до інтернету. Також з легкістю можна переглянути дані, які зберігаються в хмарному архіві. Підключення до хмарного сервісу відеоспостереження не вимагає ні великих витрат часу, ні трудових витрат, ні фінансових. Як правило, оплата йде тільки за той обсяг інформації, який буде зберігатися в хмарному архіві. Наприклад, вартість використання хмарного сервісу Cambat залежить від того, який обсяг даних з камер відеоспостереження був завантажений, і який термін зберігання даних був обраний. Це більш оптимальний варіант, коли користувач оплачує лише використане місце. Відсутня будь-яка абонплата. Якщо користувач тимчасово не використовує сервіс, то, відповідно, будь-яка плата з нього не стягується. Хмарний сервіс Cambat має додаткові можливості, які роблять його ще більш зручним. Наприклад, користувач може надати доступ до будь-якої необхідної камері третій особі.

Хмарний сервіс можна використовувати для систем відеоспостереження абсолютно в будь-якій сфері. Це можуть бути камери відеоспостереження, встановлені в квартирі, офісі, дитячому садку. До речі, компанія Cambat має спеціальна пропозиція для дитячих садків і центрів — «Дитячий садок онлайн». Ця послуга дозволяє батькам в будь-яку хвилину дізнатися, чим займається їхня дитина. Достатньо лише зайти в додаток на телефоні, де відкриється картинка зі всім, що відбувається в дитячому саду в режимі реального часу. Використання хмарного сервісу дозволяє вирішувати безліч завдань як у сфері безпеки, так і в здійсненні контролю на об’єкті.