Онлайн відеоспостереження через смартфон

0
26

Система відеоспостереження — це найефективніший спосіб забезпечення контролю і безпеки на певному об’єкті. Камери фіксують всі події, що дає можливість, наприклад, запобігти які-небудь протиправні дії зловмисників. Сфери застосування відеоконтролю стають все різноманітніше. У сучасному світі, крім виробничих потреб, системи відеоспостереження досить часто встановлюють в особистих цілях. Давно не рідкість мати відеокамери на дачі, на автостоянці або у себе вдома. Системи відеоспостереження встановлюють як в цілях забезпечення безпеки свого майна, так і просто для того, щоб бути в курсі подій, що відбуваються, наприклад, будинку.

Сучасні технології пішли далеко вперед. Зараз є можливість у режимі реального часу, з будь-якої точки світу дізнатися що відбувається в тому місці, де Ви встановили камеру. Віддалене відеоспостереження, за допомогою досить маленького набору обладнання (ip камери і пристрій для перегляду) та підключення до мережі інтернет, дозволяє нам завжди бути в курсі подій. Щоб мати таку можливість, потрібно просто встановити будь-які ip камери, підключити інтернет і, вуаля, картинка з камери вже на Вашому планшеті або ноутбуці.

Далеко не кожен з нас ходить з ноутбуком або планшетом в кишені. Для забезпечення максимальної зручності існують сервіси віддаленого відеоспостереження через інтернет, що надають можливість перегляду камер через смартфон. Йдеться не про те, щоб через інтернет-браузер зайти за певною посиланням, де також можна мати доступ до камер, а про повноцінні додатках, які встановлюються на пристрій. Це дозволяє в будь-яку хвилину, в будь-якому місці, шляхом декількох натискань на телефоні, побачити, наприклад, чим займається Ваша дитина, який залишився один удома.

Компанія «Cambat» активно стежить за розвитком технологій у сфері відеоспостереження. Наша команда також розробила додаток для свого хмарного сервісу відеоспостереження, що ще більше забезпечує зручність перегляду зображення зі смартфона.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here