Онлайн відеоспостереження через смартфон

0
349

Система відеоспостереження — це найефективніший спосіб забезпечення контролю і безпеки на певному об’єкті. Камери фіксують всі події, що дає можливість, наприклад, запобігти які-небудь протиправні дії зловмисників. Сфери застосування відеоконтролю стають все різноманітніше. У сучасному світі, крім виробничих потреб, системи відеоспостереження досить часто встановлюють в особистих цілях. Давно не рідкість мати відеокамери на дачі, на автостоянці або у себе вдома. Системи відеоспостереження встановлюють як в цілях забезпечення безпеки свого майна, так і просто для того, щоб бути в курсі подій, що відбуваються, наприклад, будинку.

Сучасні технології пішли далеко вперед. Зараз є можливість у режимі реального часу, з будь-якої точки світу дізнатися що відбувається в тому місці, де Ви встановили камеру. Віддалене відеоспостереження, за допомогою досить маленького набору обладнання (ip камери і пристрій для перегляду) та підключення до мережі інтернет, дозволяє нам завжди бути в курсі подій. Щоб мати таку можливість, потрібно просто встановити будь-які ip камери, підключити інтернет і, вуаля, картинка з камери вже на Вашому планшеті або ноутбуці.

Далеко не кожен з нас ходить з ноутбуком або планшетом в кишені. Для забезпечення максимальної зручності існують сервіси віддаленого відеоспостереження через інтернет, що надають можливість перегляду камер через смартфон. Йдеться не про те, щоб через інтернет-браузер зайти за певною посиланням, де також можна мати доступ до камер, а про повноцінні додатках, які встановлюються на пристрій. Це дозволяє в будь-яку хвилину, в будь-якому місці, шляхом декількох натискань на телефоні, побачити, наприклад, чим займається Ваша дитина, який залишився один удома.

Компанія «Cambat» активно стежить за розвитком технологій у сфері відеоспостереження. Наша команда також розробила додаток для свого хмарного сервісу відеоспостереження, що ще більше забезпечує зручність перегляду зображення зі смартфона.