Samsung представила два нових датчика зображення-isocell hp1 і isocell gn5

0
15

Компанія samsung офіційно оголосила про випуск двох фотосенсорів — isocell hp1 і isocell gn5. Обидва датчика призначені для мобільних пристроїв і підтримують запис відео 8k зі швидкістю 30 кадр/сек, 4k зі швидкістю 120 кадр/сек і fhd на 240 кадр/сек.

samsung isocell hp1

Датчик зображення isocell hp1 підтримує роздільну здатність 200 мп. Це перший датчик у галузі з такою високою роздільною здатністю. Його пікселі мають розмір 0,64 мкм. В умовах яскравого освітлення на відкритому повітрі сенсор здатний знімати фотографії надвисокої чіткості.

Датчик використовує технологію об’єднання пікселів, яка отримала назву chameleoncell. Вона дозволяє створювати блоки з фотоячеек 2х2, 4х4, а також підтримує кожен піксель окремо, в залежності від умов зйомки.

В умовах низької освітленості алгоритм роботи датчика hp1 змінюється. За рахунок об’єднання 16 сусідніх пікселів в один блок, він «перетворюється» в датчик зображення з роздільною здатністю 12,5 мп, що має «великі» пікселі розміром 2,56 мкм. » новий » піксель збирає більше світла і відрізняється підвищеною чутливістю, дозволяючи отримувати більш яскраві і чіткі фотографії.

samsung isocell gn5

Другий новий датчик зображення-isocell gn5-забезпечує роздільну здатність 50 мп. Він вперше використовує технологію всеспрямованого фокусування dual pixel pro з двома фотодіодами в одному пікселі розміром 1,0 мкм.

Нова технологія розміщує два, найменших в галузі фотодіода в кожному пікселі розміром 1,0 мкм, поміщаючи їх по горизонталі або вертикалі. Завдяки цьому, стає можливим розпізнавати зміни малюнка в усіх напрямках.

Завдяки наявності 1 млн різноспрямованих фотодіодів з визначенням фази, які покривають всі напрямки» зору » сенсора, вдається отримати практично миттєву автофокусування з гарантією створення чітких зображень як при яскравому, так і при слабкому освітленні.

Цей метод використовує запатентовану технологію піксельної ізоляції front deep trench isolation( fdti), розроблену samsung. Незважаючи на мікроскопічний розмір фотодіода, fdti дозволяє кожному з них отримувати більше світлової інформації, знижуючи тим самим перехресні перешкоди.

Samsung вже почала поставки isocell hp1 і gn5 своїм партнерам-oem-виробникам. Вихід нових продуктів з їх використанням очікується в кінці цього або на початку 2022 року.

За чутками, датчик isocell hp1 200mp може з’явитися вже в samsung galaxy s22 ultra.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд веб-камери razer kiyo pro . Ця камера razer kiyo pro потенційно здатна стати кращим другом стримерів, віддалених співробітників і звичайних екстравертів. Вона оснащується великим світлочутливим сенсором, може записувати full hd відео на 60 к / с, підтримує hdr і пропонує безліч опцій для тонкого налаштування. Детальніше про це читайте в статті «огляд веб-камери razer kiyo pro : коли стрімінг-це покликання».

читайте також:

apple дала роз’яснення з приводу сканування фотографій в сервісі imessage