Хмарний сервіс відеоспостереження. Які переваги він нам дає?

0
217

Системи віддаленого відеоспостереження вже давно не є новинками в світі технологій. Вони тісно пов’язані з нашим повсякденним життям. А використання інтернет просторів дозволяє створювати стабільні і надійні системи відеоспостереження, засновані на хмарному зберіганні даних. Зараз, завдяки таким технологіям, ми можемо спостерігати в режимі реального часу за тією картинкою, яку нам показує відеокамера, в будь-якій точці земної кулі, де є доступ до інтернету.

Для використання сучасних хмарних сервісів відеоспостереження користувачу насамперед потрібно стабільне інтернет-з’єднання, а також гарна швидкість передачі потокових даних. Далі потрібно підібрати необхідне обладнання і вибрати хмарний сервіс відеоспостереження. Потім залишається тільки підключити камери і зробити налаштування, що займає зовсім мало часу. Завдяки такому сервісу Ви зможете легко дізнатися, що відбувається за сотні кілометрів від Вас в режимі реального часу. Також є можливість перегляду відеозаписів не тільки в онлайн режимі, але і створення хмарного архіву, що дозволяє відтворити будь-який кадр з збереженою відеозапису.

У чому ж полягають основні переваги хмарних сервісів?По-перше, фінансова сторона. Дуже часто фінансове питання є основоположним.

За допомогою хмарного сервісу можна побудувати систему відеоспостереження з невеликими витратами. Економія тут очевидна. Вам не потрібно буде купувати відеореєстратор, жорсткі диски великого об’єму, дороге програмне забезпечення. А за рахунок простого старту роботи всієї системи, зручності налаштування Ви не будете навіть задавати собі питання про яку-небудь монтажі.

Звичайно ж, не варто забувати про питання безпеки. Ніхто не застрахований від крадіжок або псування устаткування навіть просто з причини зносу. У такому випадку дані будуть безповоротно втрачені. Хмарний сервіс гарантує безпеку зберігання даних. При використанні такої системи відеоспостереження всі відеозаписи з камер безпосередньо потрапляють в хмару і зберігаються в ньому. Тому фізичну втрату даних можна сміливо виключити.

Використовуючи хмарні сервіси відеоспостереження, користувач може віддалено з будь-яких пристроїв (телефон, планшет т .д.) отримати доступ до зображення в онлайн режимі. Найголовніше — це мати доступ до мережі інтернет. Тому, говорячи про зручність такого сервісу, можна сказати, що його зможе використати кожен, навіть дитина.

Хмарні сервіси відеоспостереження стають все більш популярними за рахунок своїх очевидних переваг. Хмара — це вагома частина ІТ-інфраструктури, яка дає можливість Вашій системі відеоспостереження бути більш надійною, зручною і гнучкою.