Продуктивність apple m1 max при роботі з графікою виявилася вищою, ніж у playstation 5

0
20

В ході другої осінньої презентації компанія apple представила модернізовані процесори m1 pro і m1 max. За заявою розробників, найпотужніший чіп m1 max теоретично має більшу продуктивність графічного процесора, ніж у sony playstation 5.

Процесор m1 max, за заявою apple, може отримати максимальну конфігурацію з 32-х ядерним графічним чіпом, що значно перевершує 8-ми ядерний графічний процесор в м1. Розробники також обіцяють, що m1 max буде споживати на 705 менше енергії при піковому режимі обробки графіки.

Експерти ресурсу notebookcheck оцінили, скільки терафлопс зможуть обробляти нові чіпи m1 pro і m1 max. При цьому були використані технічні характеристики надані apple. В результаті були отримані наступні оціночні дані продуктивності процесорів в терафлопсах (tf):

• m1 з 8-ма ядрами-2,6 tf;• m1 pro з 14 — ма ядрами-4,5 tf;• m1 pro з 16 — ма ядрами-5,2 tf;• m1 max з 24 — ма ядрами-7,8 tf;• m1 max з 32-ма ядрами = 10,4 tf.

Примітно, що така продуктивність забезпечується при значно меншому споживанні енергії, ніж у конкуруючих чіпів від компаній intel, nvidia і amd. При цьому приставка playstation 5 показує продуктивність 10,28 tf. В даний час всі отримані показники розраховані теоретично . Практичні результати стануть відомі в найближчому майбутньому, після тестування нових процесорів m1 max і m1 pro.

Macrumors