Переваги і недоліки мережевих відеокамер

0
180

Системи відеоспостереження, які будуються на основі цифрового обладнання, а саме з використанням мережевих відеокамер, в даний час вважаються більш сучасним способом забезпечення безпеки на об’єкті. Такий варіант відеосистеми значно спрощує роботу операторів відеоспостереження, які ведуть безперервний моніторинг за подіями. За рахунок ефективності та простоти використання, користувачі все частіше зупиняють свій вибір саме на мережевих камерах відеоспостереження.

Перед покупкою необхідного обладнання користувачі вивчають всі плюси і мінуси конкретних пристроїв. Ми зараз також розглянемо, якими ж перевагами і недоліками володіють мережеві відеокамери. Отже, до переваг цих пристроїв можна віднести наступне:

  • Технологія послідовної розгортки. Завдяки такій технології, картинка, отримана з цифрових відеокамер чітка, не має размытостей, чого не скажеш про аналогові камери відеоспостереження.
  • Роздільна здатність. Мегапіксельна ip відеокамера здатна передати картинку, на якій можна легко розпізнати номери транспортних засобів або особи людей.
  • Інтелектуальні можливості. Цифрові камери відеоспостереження оснащені великою кількістю інтелектуальних функцій. Наприклад, пристрої здатні реагувати на рухи, виникнення пожежі, виконати підрахунок людей і інше.
  • Можливість інтегрованого сигналу. Мережеві камери відеоспостереження забезпечують одночасну передачу аудіо — і відеосигналу. При цьому відбувається їх синхронізація.
  • Безпека передачі даних. Цифрова камера відеоспостереження перед передачею даних виконує їх шифрування, що істотно підвищує рівень безпеки надсилання інформації.
  • Зручність передачі інформації. Завдяки мережевим систем відеоспостереження дані з камер відеоспостереження можна передати абсолютно в будь-яку точку земної кулі.
  • Зберігання інформації. У сучасному світі активно використовуються хмарні сервіси відеоспостереження. Для такого зберігання даних не потрібно придбання додаткового обладнання.

Деякі вважають, що основний мінус цифрового обладнання — це його висока вартість, але якщо в цілому розглянути загальні витрати на установку і обслуговування аналогової системи відеоспостереження та цифровий, то останній варіант буде не тільки не дорожче, але і більш функціональним і зручним для користувача. Фірми-виробники обладнання пропонують користувачам різні варіанти пристроїв. Мережеві системи відеоспостереження здатні позбавити від складного процесу монтажу з проведенням кабельних з’єднань. Весь доступ і управління пристроями здійснюється за допомогою інтернету. Крім того, що всі дані зберігаються в хмарних сховищах, доступ до них можливий в будь-якій точці планети в онлайн режимі. Також великою перевагою є те, що їх можна успішно інтегрувати з іншими охоронними комплексами.