Практичне використання систем відеоспостереження для охорони обєктів

0
323

В реаліях сучасного світу одним із головним питань залишається питання безпеки. Системи відеоспостереження займають не останнє місце в забезпеченні безпеки кожного об’єкта. Вже давно не секрет, що кожен з нас за день хоча б кілька разів потрапляє під об’єктив камери відеоспостереження. Дані пристрої встановлені практично в кожному громадському місці. Камери відеоспостереження відіграють важливу роль у забезпеченні захисту як нашого життя і здоров’я, так і майна.

Всі охоронні відеосистеми, грунтуючись на використовуваному устаткуванні, можна розділити на аналогові, об’єднані, і ip системи. Аналогові системи відеоспостереження — це перший варіант, який був використаний для охорони об’єктів. З розвитком технологій дане обладнання поступово відходить на задній план. В даний час все рідше зустрічаються системи відеоспостереження, побудовані за допомогою лише аналогового обладнання.

Об’єднані відеосистеми мають таку назву із-за того, що в їх склад входять цифрові відеореєстратори, до яких можна підключити аналогову камеру відеоспостереження. Відеореєстратор оснащений жорстким диском, призначеним для зберігання відеозаписів.

Найсучаснішим способом організації відеоспостереження є використання ip обладнання. Розвиток технологій робить роботу охоронної системи більш функціональною та ефективною в досягненні своїх цілей. IP відеообладнання дозволяє створювати як невеликі відеосистеми, які можуть бути використані для контролю за будинком, квартирою або дачею, а також масштабні, призначені для забезпечення безпеки на різних об’єктах. Це можуть бути як офісні приміщення, склади, так і підприємства різних галузей промисловості. Для роботи в умовах підвищеної небезпеки застосовується спеціальне обладнання, що має захисні характеристики.

Найважливішими досягненнями у функціонуванні систем відеоспостереження є можливість віддаленого доступу. Це дозволяє контролювати все, що відбувається, не перебуваючи на території об’єкта. Крім того, відеоспостереження ведеться в онлайн режимі, що в деяких випадках може запобігти виникнення будь-яких пригод, особливо якщо мова йде про виробництво. Функція віддаленого відеоспостереження успішно знайшла своє застосування і серед приватних користувачів. Незамінний віддалений перегляд, коли, наприклад, дитина залишається вдома з нянею. Кожен батько бажає бути впевненим у безпеці свого малюка. Онлайн режим забезпечує постійний контроль.

Однією з сучасний технологій також вважається хмарне відеоспостереження. Хмарний сервіс відеоспостереження забезпечує організацію системи відеоспостереження з мінімальною кількістю устаткування. Для відеоспостереження на об’єкті потрібно лише установка ip камер відеоспостереження і доступ до інтернету. Універсальний хмарний сервіс Cambat може працювати з різними ip камерами без прив’язки до певного виробника, що відкриває для користувача широкий вибір пристроїв. Для зберігання відеозаписів використовується хмарне сховище. Термін зберігання інформації користувач встановлює самостійно, крім того, він може змінити в будь-який момент. Отримати доступ до камер в онлайн режимі, так і до архіву можна абсолютно скрізь. Необхідно мати при собі будь-який пристрій з виходом в інтернет. Хмарний сервіс відеоспостереження Cambat — це найбільш зручний і простий варіант організації системи відеоспостереження, підходящий для забезпечення безпеки на будь-якому об’єкті.