Приховане відеоспостереження

0
177

В даний час існує безліч різних способів забезпечення безпеки. Одним з більш поширених варіантів, який можна використовувати як для особистих цілей, так і для безпеки виробничих об’єктів, є відеоспостереження. Досить часто користувачі хочуть приховати від сторонніх очей встановлені відеокамери, а для цього використовують приховане відеоспостереження.

Для організації системи відеоспостереження подібного роду використовують мініатюрні камери відеоспостереження. Всі питання, що стосуються прихованого відеоспостереження, регулюються законодавством РФ. Існують певні обмеження щодо сфери застосування прихованого спостереження. Наприклад, приховані відеокамери не можна використовувати для отримання яких-небудь даних про приватного життя. Метою використання прихованого відеоспостереження є контроль за територією, а не отримання особистої інформації.

Система прихованого відеоспостереження може включати в себе різне обладнання, в залежності від функціональних можливостей. Також існують готові комплекти обладнання для цих цілей. У цілому, ведення прихованого відеоспостереження вважається незаконним. Відповідно до законодавства не можна вести таємний збір інформації без спеціального дозволу. Заборонені до використання наступні варіанти відеообладнання: камери відеоспостереження, які замасковані під побутові предмети; пристрої, що мають вхідне вічко; пристрої відеозапису, які можуть вести зйомку при рівні освітленості менше 0.01 лк.

Законність використання прихованого відеообладнання можна розглянути по різному. Наприклад, дозволеним до пристроїв відносяться об’єктиви Pin-Hole, а також видеоглазки.
Приховане відеоспостереження часто використовують не лише для контролю над житлом, але і для відеоспостереження, наприклад, в офісі. У цьому випадку, співробітників організації повідомляють про те, що ведеться приховане відеоспостереження. Як правило, камери відеоспостереження, які використовуються для ведення прихованого відеоспостереження, оснащені іч-підсвічуванням, а також мікрофоном, щоб відеозапис, отримана з камери відеоспостереження, була максимально інформативною.