Як вибрати насоси

12-14-2018

Как выбрать насосы
Вибір оптимального насосного обладнання найчастіше обертається цілою проблемою для непідготовленого середньостатистичного покупця. Не маючи певних знань і навичок, він не знає, з чого почати. І адже дійсно, як вибрати насос, не розбираючись у різноманітті приладів? У нашій статті ми проведемо короткий огляд насосів і спробуємо полегшити вам завдання.
Також хочемо вам порекомендувати https://dosingtech.com.ua/ru/
Поговоримо докладніше про заглибних моделях. Занурювальний насос – прилад, безпосередньо занурюваний у воду (колодязь, свердловина, для видалення води в затоплених приміщеннях, відкачування фекалій тощо). Існують моделі, які занурюються у воду частково, найчастіше це різні дачні та садові моделі насосів, а також жіночі та напірні насоси і насосні станції. Насоси, частково або повністю занурювані у воду, обов’язково повинні бути безпечні і надійні в експлуатації. Будь-яке порушення ізоляції, випадковий контакт проводки або керуючої електроніки з водою можуть призвести до поломки обладнання і нещасних випадків. Тому вся конструкція заглибного насоса повинна бути виконана з водостійких матеріалів — сучасних полімерів, нержавіючої сталі.
Свердловинні насоси – відцентрові глибинні моделі насосів, що застосовуються для підйому води з артезіанських свердловин, глибоких колодязів, технологічних ємностей. Вони відрізняються сильним напором, можуть використовуватися в побутових і промислових цілях. Свердловинні (глибинні) насоси мають циліндричну форму, виконані вони найчастіше з нержавіючої сталі. Дію глибинних насосів базується на простому принципі: простіше створити тиск, здатне підняти воду знизу, ніж відкачувати повітря і намагатися підняти її зверху.
Колодязні насоси – схожі на глибинні насоси прилади, здатні працювати в колодязях, технічних резервуарах і навіть в природних водоймах. Вони мають циліндричною формою, правда більшого діаметру, ніж свердловинні насоси. Саме ця особливість робить їх більш продуктивними і більш вигідними, оскільки зберігається енергоефективність та високий натиск. Важлива умова при використанні колодязного насоса – правильний монтаж. З-за утворюється під час роботи «конуса всмоктування» такі насоси встановлюють на висоті 1 м від колодязного дна. В іншому випадку є ризик зламати пристрій і зіпсувати якість води.
Дренажні насоси – техніка, призначена для швидкої і ефективної відкачування води із затоплених приміщень, затапливаемых підвалів, басейнів та інших місць, які необхідно осушити. Їх установлюють стаціонарно (на дно ємності з водою, наприклад) або мобільно (прямо на залитий водою підлогу). Важливо розуміти, що ці насоси не використовують на великій глибині, так як вони володіють низьким напором.