Як вибрати унітаз

6-12-2018

Вибираючи будь-який товар, покупець спирається на безліч характеристик – дизайн, функціонал, ціна та інше, однак висока ціна не означає гідне якість. Унітаз в цьому плані не виняток. Продавці запропонують вам унітаз за його кольором, формою і особливостям, деякі навіть запропонують посидіти і оцінити зручність, однак при виборі необхідно звертати увагу і на інші риси. Рекомендую купити унитаз Kolo Rimfree

Першочергово потрібно вибирати такий унітаз, щоб з нього не летіли краплі нестерильной води на інтимні частини при використанні. За формою унітази бувають:

Тарілчасті. Не розбризкують вологу, проте сильно брудняться, неприємно пахнуть і сильно витрачають воду. Застаріли, причому дуже давно.
Воронкоподібні. Чисті, не пахнуть і економлять воду, однак брызгаются і при змиві, і при використанні за призначенням. Підійдуть для використання в громадських місцях.
Козиркові. Називаються так через наявність «козирка», що перешкоджає виникненню бризок. Рідко брудняться, не пахнуть, середньо витрачають воду. Найпопулярніший варіант в даний час.
Метод установки
18[1]

В залежності від особистих смаків та особливостей туалету, покупець може вибрати один з наступних типів унітазів:

Підлоговий. Легко монтується і ремонтується, але займає багато місця.
Підвісний. Вішається на інсталяцію (спеціальна рама), а бачок ховається у виїмці або фальш-стіні. Економить місце, але коштує дорожче.
Статеві. Монтуються безпосередньо в підлогу, використовуються тільки в громадських місцях.
Методика змивання
Виділяють лише 2 актуальних методики змиву: кругову і каскадну.

При круговому змиві вода рухається по колу, змиваючи забруднення швидко і якісно. Струмені можуть рухатися або прямо, або під кутом, утворюючи воронку. Унітази з таким змивом коштують дорожче, але зате набагато більш тихий і водосберегающий.

Каскадний змив відбувається однієї великої струменем води, тому процес досить галасливий і витрачає багато води. Такий змив коштує дешевше, але з-за того що змив йде тільки по 1 напрямом доводиться проводити додаткову чистку йоржиком.

Рекомендується вибирати кругової змив, так як його ціна виправдовує якість і гігієнічність.

Метод випуску в каналізацію
Виділяють 3 види випуску відпрацьованої води:

Вертикальний.
Горизонтальний.
Косий.
За даним критерієм вибір йде в залежності від системи водопостачання в приміщенні.

Матеріал виготовлення
interior_23[1]

При наявності грошей можна купити собі навіть золотий унітаз, проте найпопулярнішими є фарфор і фаянс.

Повний список набагато більше, пропонуємо вам з ним ознайомитись:

Фарфор
Фаянс
Полірована нержавіюча сталь
Чавун
Акрил
Литтєвий мармур
Якщо мета покупки — задовольнити свої амбіції або підкреслити унікальність вашого житла – ви можете вибрати унітази jacob delafon з будь-якого матеріалу, однак якщо вам важлива ваша гігієна і термін служби – вибирайте фаянс або фарфор.

Колір
Класичний колір для унітазу – білий. Такий колір довго зберігається при належному догляді і не ріже очі. Але якщо ви бажаєте вибрати унітаз під колір інтер’єру, то пам’ятайте: дешеве покриття швидко відвалюється, а зупинити це досить складно. Якісні кольорові унітази коштують дорожче, але зате вони радують очі (і не тільки) набагато довше.

Додатковий функціонал
При бажанні та наявності часу унітаз може бути обладнаний різними видами підсвічування, електронним відкриванням-закриванням кришки, а так само підігрівом (особливо актуально в неопалюваних приміщеннях), проте великої популярності ці апгрейди не мають на увазі великої вартості.

Де купувати?
Купівлю унітазу краще здійснювати особисто, так як при замовленні в інтернеті ви не зможете перевірити його на наявність сколів, зручність монтажу та відповідність заявленим характеристикам.

Висновок
Вибираючи якісний унітаз, пам’ятайте: краще один раз заплатити за якісний товар, ніж потім довго мучитися з більш дешевим аналогом, не кажучи вже про можливість виникнення різних хвороб.