Інсайдер: google відклала вихід смарт-годин pixel watch

0
10

У мережі вже не раз з’явилася інформація, що компанія google працює над смарт-годинником pixel watch, але, схоже, чекати новинку найближчим часом не варто.

Що відомо

За інформацією інсайдера макса вейнбаха (max weinbach), google відклала вихід пристрою. Точну причину перенесення вейнбах не назвав, але припустив, що проблема в поставках чіпсетів. До речі, відкладений реліз pixel watch не означає, що годинник не покажуть на презентації pixel 6 і pixel 6 pro 19 жовтня. Цілком ймовірно, google може поділиться деякою інформацією про новинку на заході, а повноцінний анонс відбудеться вже в наступному році.

Pixel watch was likely delayed btwlike 6 months ago i was told it was coming but could be delayed based on chip availability. I’m assuming it’s getting delayed because of chips. Could be announced next week with later release, could be announced next year. Who knows.

— max weinbach (@maxwinebach) october 11, 2021

Нагадаємо, pixel watch повинні отримати круглий екран, фірмовий процесор, а також нову версію операційної системи wear os 3.0. Нагадаємо вона зараз встановлена тільки в смарт-годиннику samsung galaxy watch 4.

Джерело: @maxwinebach

Зображення: fpt

Для тих, хто хоче знати більше: