Зовнішнє відеоспостереження

0
131

Зовнішні та внутрішні системи відеоспостереження відрізняються не тільки місцем розташування відеообладнання, але і типом пристроїв і їх характеристиками. Ми розглянемо основні відмінні особливості зовнішніх систем відеоспостереження.

Пристрої для систем вуличного відеоспостереження в основному відрізняються зовнішніми характеристиками. Це пов’язано з тим, що камери призначені для роботи в різних умовах навколишнього середовища, а, відповідно, повинні витримувати різний негативний вплив природи. Спеціальний корпус захищає внутрішні елементи від попадання вологи, а також від зміни температурних режимів.

Багато вуличні камери відеоспостереження оснащені антивандальним корпусом, що дозволяє захистити ваш пристрій від різних механічних пошкоджень. Безліч переваг має використання пристроїв купольного типу. Для них характерний широкий кут огляду, а також правопорушників буде складно видалити відеокамеру з вмонтованого місця.

Для того, щоб відеокамера могла функціонувати при перепадах температури, пристрої оснащуються спеціальними елементами для підтримки необхідної температури всередині корпусу. Крім погодних умов, для вулиці характерно постійна зміна освітлення. Тому, необхідно, щоб в камері була встановлена система автоматичного регулювання отвору об’єктива — діафрагми. Що стосується освітлення, то камери здатні автоматично переходити в режим чорно-білої відеозйомки в той момент, коли рівень освітлення на об’єкті падає. Крім того, обов’язковим елементом вуличних камер відеоспостереження є наявність ІК підсвічування. Сучасні ip-камери відеоспостереження здатні забезпечити високий рівень якості зображення, а також у користувача з’являється можливість вести віддалене відеоспостереження з будь-якої точки земної кулі.

Встановлення камер зовнішнього відеоспостереження — це достатньо трудомісткий процес. По-перше, необхідно грамотно підібрати місце розташування для пристроїв. Камери відеоспостереження повинні забезпечувати максимальний огляд на охоронюваній території. Відеокамери в системах вуличного відеоспостереження слід встановлювати таким чином, щоб вони не потрапляли під прямий вплив сонячних променів. Оптимальний варіант, коли рівень освітленості на об’єкті спостерігається рівномірний. Що стосується висоти розташування камери, то тут варто подбати і про те, щоб хулігани не мали легкий доступ до неї, але і щоб, при необхідності, користувач міг отримати доступ до обладнання. Перед початком монтажу устаткування, необхідно переконатися в його справності. Тільки після того, як була виконана перевірка пристроїв і проблем не було виявлено, можна приступати безпосередньо до монтажу камер відеоспостереження.