Використання натільних камер відеоспостереження

0
109

Розвиток систем відеоспостереження призводить до того, що в світі відеотехнологій постійно з’являються новинки і вдосконалюється раніше створене обладнання. Нові технології постійно привертають увагу користувачів. Не стали винятком і натільні камери відеоспостереження. Попит на таке обладнання постійно знаходиться на високому рівні. В основному до категорії користувачів, яких цікавлять такі пристрої можна віднести охоронців, страхових агентів і т. д.

Натільні камери відеоспостереження можуть бути використані абсолютно в будь-якій сфері діяльності. Відеоматеріал, отриманий з таких пристроїв може допомогти, наприклад, розібратися з крадіжкою в магазині або стати підтвердженням якої-небудь події.

Розглянемо роботу такого обладнання на прикладі натільної носимой камери з передачею зображення по Wi-Fi від компанії Edesix. Такий пристрій випускається цією компанією під загальною назвою VideoBadge і розраховане для поліцейських. Зовні камера відеоспостереження нагадує бэйдж, від чого і походить назва пристрою. В управлінні такою відеокамерою немає абсолютно ніяких труднощів. Початок і зупинка відеозапису відбувається шляхом натискання на кнопку. За допомогою wi-fi мережі відеокамера може передавати потокове зображення в онлайн режимі. Камера має кут огляду 130° по горизонталі.

Використання натільних камер відеоспостереженняІснує кілька модифікацій даної відеокамери. Перша, пристрій VB-320, має середню батарейку і не передає потокове зображення. Другий варіант, пристрій VB-320w, підтримує потокову трансляцію, але живиться від меншої батарейки. Існує ще два варіанти, які оснащені розширеною батареєю. У режимі відеозйомки таке обладнання може пропрацювати 14 годин, а в режимі очікування — 96 годин. Один пристрій, VB-340, не підтримує потокову передачу, інше, VB-340w, підтримує.

Для роботи з такою камерою використовується програмне забезпечення VideoManager, від компанії Edesix. Воно дає можливість обробляти, редагувати і передавати по мережі отримується камерою зображення. Таке обладнання використовується в поліції, служби судових приставів, інших органах забезпечення правопорядку, служби безпеки, транспортних компаніях і в екстрених службах.