Відеоспостереження — робота без підключення до електромережі

0
234

Досить часто ми стикаємося з проблемою перебоїв з електрикою. Дуже гостро це питання стосується і систем відеоспостереження. На якому б об’єкті не були встановлені відеокамери, щоб весь ланцюжок обладнання правильно функціонувала необхідно постійне підключення до електромережі. Збої в подачі електроенергії можуть привести до порушення в роботі устаткування, на зображенні, яке передається камерами відеоспостереження, можуть з’явитися шуми, а при значному зменшенні подачі напруги зображення може зовсім зникнути. Також можливий варіант з різким збільшенням напруги. Якщо воно перевищить той рівень, на який розрахована робота камери, то відбудеться її вигоряння. Для того, щоб обладнання пропрацював тривалий час, необхідно стабільну напругу, яка може забезпечити правильно підібраний джерело живлення.

У тих випадках, коли відеокамера повинна пропрацювати без підключення до електромережі не надто довгий час, наприклад, до 6 годин, то не обов’язково використовувати додаткові джерела харчування. Для таких випадків підійде устаткування з вбудованим акумулятором. З такими параметрами існують як камери відеоспостереження, так і відеореєстратори. Для того, щоб забезпечити безперервну роботу системи відеоспостереження у випадку відключення електрики, можна використовувати джерела безперебійного живлення. Такі пристрої оснащені акумуляторами, які забезпечують роботу відеокамер при відключенні електрики. Акумулятори являють собою пристрої, які при відсутності підключення до електромережі можуть забезпечити харчуванням підключене обладнання. Як же це відбувається? Справа в тому, що при нормальній подачі електрики, робота всієї системи відбувається від мережі. В цей час акумулятор заряджається за допомогою спеціального блоку, який йде в комплекті. В той момент, коли електрика відключається, в роботу вступають акумулятори, які вже були заряджені від мережі. Від якості такого обладнання залежить термін і ефективність роботи всієї системи відеоспостереження.

Блоки живлення є останньою складовою системи відеоспостереження. Ці пристрої діляться на імпульсні і трансформаторні блоки живлення, а також блоки живлення з акумуляторною батареєю. Правильно підібраний блок живлення захистить систему від перепадів напруги, а, значить, зображення буде передаватися без перешкод. До питання забезпечення живлення для системи відеоспостереження варто підходити серйозно. Правильно підібране обладнання захищає всю систему безпеки, навіть при навмисних спробах вивести подачу електрики з ладу.