Говорять камери відеоспостереження

0
26

Учені з Нью-йоркського університету, які займаються розробкою нових технологій у сфері штучного інтелекту, придумали новий пристрій — говорить відеокамеру. Такого обладнання раніше не було ніде. Камера відеоспостереження дійсно здатна вимовляти вголос інформацію про те, що вона «бачить» перед собою. http://motherboard.vice.com/read/sentient-surveillance-camera.

Подібний пристрій досить актуально в застосуванні на практиці. Жодних виключно нових технологій тут не було використано. Синтезатори мови вже досить давно були розроблені, а системи розпізнавання образів. Вчені в цій новій камері просто поєднали дві технології.

Справжня завдання була іншою: «Наша ідея полягає в тому, щоб привернути увагу людей до проблеми всюдисущих камер спостереження і нинішнього стану технологічного прогресу в сфері штучного інтелекту», — сказав Росс Гудвін (Ross Goodwin), один з авторів проекту.

В сучасному світі ми постійно потрапляємо під об’єктиви відеокамер. У всіх громадських місцях камери відеоспостереження стежать за порядком. Вийшовши на вулицю, ми де-небудь неодмінно опинимося під наглядом. В даний час відеокамери здатні тільки вести моніторинг за всіма відбуваються на території подіями. В майбутньому, якщо об’єднати системи відеоспостереження з штучним інтелектом в єдине ціле, то стане можливим визначення місцезнаходження кожного жителя країни в режимі реального часу.

Камера відеоспостереження, оснащена функцією мови, надалі буде здатна не тільки назвати ім’я людини, який потрапив під її об’єктив, але також оцінити, який у нього зараз настрій, при цьому пристрій буде аналізувати ходу, частоту пульсу і дихання людини.

Такі інтелектуальні камери відеоспостереження знайдуть своє застосування в галузі реклами. Наприклад, рекламні щити, розташовані на вулиці, зможуть змінювати інформацію про товар, який вони пропонують користувачеві, в залежності від того, хто перед ними знаходиться. Яскравий приклад з косметикою: на щиті буде з’являтися інформація про те косметичному товар, який підходить за характеристиками, наприклад, для шкіри даного користувача. Такі можливості обладнання зможуть вивести рекламу абсолютно на новий рівень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here