Смартфонам із застарілою ос android заборонили використання сервісів google

0
12

На офіційному сайті google з’явилося повідомлення про те, що з 27 вересня буде заборонений вхід на android пристрої, що працюють під управлінням застарілих операційних систем android 2.3.7 або більш ранніх версій. Відтепер користувачі не зможуть активувати на таких пристроях свої облікові записи в таких сервісах google, як gmail, youtube і google карти.

Для збереження можливості використання на своїх гаджетах додатків і служб google потрібно просто оновити ос android до версії android (3.0+). На сьогоднішній день, за приблизними оцінками, android пристроїв, що працюють під застарілими android 2.3.7 і більш ранніми версіями в світі є від 6 до 9 млн.

Серед смартфонів, які не будуть підтримувати сервіси google слід відзначити такі моделі, як htc evo 4g, samsung galaxy s2 і sony xperia go. Також для таких пристроїв не будуть надаватися офіційні оновлення. Аналітики відзначають, що загальна кількість відключених від сервісів google пристроїв складе всього 0,3% від загальної кількості працюючих в світі смартфонів. Компанія google заявляє, що таке відключення проводиться для забезпечення безпеки користувачів.

Google