Мобільні відеосистеми

0
207

Серед усього розмаїття відеообладнання існують відеореєстратори, оснащені мережевими роз’ємами LAN. З їх допомогою таких роз’ємів пристрій можна підключити до інтернет-мережі, а також з’являється можливість використовувати спеціальне програмне забезпечення для здійснення моніторингу на об’єкті. Розглянемо більш докладно як працює мобільна система відеоспостереження.

Сигнал, що проходить через інтернет являє собою стислий потік відеотрафіку, у зв’язку з цим з’являються певні вимоги до пропускної здатності. Чим вище швидкість, тим краще буде якість переданої картинки при віддаленому перегляді з планшета або телефону, а, відповідно, і краще робота всієї системи мобільного відеоспостереження.

Потрібна висока швидкість як з боку відеореєстратора, так і з боку користувача. Від того, яка буде швидкість з’єднання, залежить рівень дозволу у відеосистемі. Звісно, найкращим варіантом буде використання проводового підключення до інтернету. Але якщо використовувати такий варіант, то підключитися можна буде тільки з використанням комп’ютера або ноутбука. Для варіанта зі смартфоном краще підійде 3G підключення. Якщо говорити про GPRS, то всі процеси будуть істотно уповільнені. Максимально швидкісний варіант роботи забезпечить підключення за допомогою wi-fi з’єднання.

Яким чином відбувається процес підключення? Спочатку відеокамери з’єднуються з відеореєстратором, потім в ланцюжок обладнання додається маршрутизатор, роутер, який відповідає за підключення до інтернету. Після чого користувач може за допомогою, наприклад, ноутбука віддалено спостерігати за подіями на об’єкті подіями за допомогою спеціального програмного забезпечення.

Доступ до перегляду інформації в мобільних системах, які створюють не відкритий кожному. Користувач входить в систему з використанням особистого логіна і пароля. У деяких випадках є можливість надавати доступ до системи іншим особам, при цьому користувач самостійно встановлює варіанти та терміни доступу кожного. Користувач вибирає, якими функціями системи можуть скористатися інші, так як всі права належать тільки йому. Такий підхід до організації системи відеоспостереження робить весь процес моніторингу більш простим і зручним, а також додає безліч додаткових функцій.