Температурний режим роботи камер відеоспостереження

0
199

Не секрет, що для нашого клімату характерні різні температурні умови: суворі морози в зимовий час, коли стовпчик термометра в деяких регіонах може опускатися до -30 градусів і нижче; спекотне спекотне літо, коли яскраві промені сонця здаються нещадними. Тому всі функціонуючі системи, в тому числі і системи відеоспостереження, необхідно підлаштовувати під умови мінливого навколишнього світу.

Більшою мірою це стосується камер зовнішнього відеоспостереження, так як з приходом зими мало що змінюється в умовах роботи в офісі або будь-якому іншому приміщенні, а ще того обладнання, яке має спеціальне призначення. При підборі камери відеоспостереження, в першу чергу, необхідно вивчити умови того об’єкта, де планується його використання. По-перше, не можна нехтувати поділом камер на зовнішні і внутрішні. Ніяким чином внутрішні камери не підійдуть для роботи в зовнішньому середовищі. Вуличні відеокамери мають спеціальний герметичний корпус і підігрів. Але, найчастіше, всі електронні складові звичайної відеокамери для зовнішньої установки дають збій в роботі, коли стовпчик термометра опускається нижче -10 С.

Температурний режим роботи камер відеоспостереженняЯкщо для конкретного клімату в різний час року властива температура від -30 С до +30 С, то і відеообладнання необхідно купувати з такими ж характеристиками. Існують відеокамери, які можна використовувати і при більш низьких температурах, наприклад -45 С. Таке обладнання має внутрішній підігрів, який дозволяє підтримувати позитивну температуру для матриці камери відеоспостереження і стабільно працювати. Також можна підібрати термокожух для відеокамери, який буде захищати обладнання від негативних впливів навколишнього середовища. Термокожухи оснащені системами обігріву, які дозволяють їм забезпечити працездатність камер відеоспостереження в умовах низьких температур.

Працездатність відеокамер при низьких температурах забезпечується шляхом обігріву корпусу камери відеоспостереження, обігріву термокожуха або оглядового скла. Обігрів корпусу відеокамери дозволяє домогтися справного функціонування обладнання при дуже низькій температурі. Розвиток технологій дає можливість функціонувати обладнання для відеоспостереження в самих різних природних умовах і сильні морози цього зовсім не перешкода.