Встановлення відеоспостереження в заміському будинку

0
198

Багато хто, маючи можливість і бажання віддалитися від міської суєти, віддають перевагу в якості постійного місця проживання не квартири, розташовані на центральній вулиці міста, а заміські будинки, які розташовані досить віддалено від міського масиву. Напевно рідко можна зустріти приватні будинки, не огороджені парканом. Але одного паркану буде недостатньо для того, щоб забезпечити безпеку як майна, так і особисте. Тому багато власників заміських будинків використовують системи відеоспостереження. Деякі переймаються цим питанням ще на стадії проектування та будівництва будинку, а хтось починає вирішувати це питання вже маючи готову споруду. У заміському будинку можна встановити системи відеоспостереження таким чином, щоб перебували під контролем периметр ділянки, територія всередині приміщення і зовні. Грамотно побудований проект системи відеоспостереження дозволить убезпечити об’єкт як під час присутності господарів вдома, так і під час їх від’їзду.

Процес встановлення камер відеоспостереження на заміській ділянці, зрозуміло, буде більш трудомістким, ніж установка відеоспостереження в квартирі. Як правило, якщо мова йде про великому заміському будинку, то, в першу чергу, створюється проект. Процес проектування включає в себе визначення основних завдань перед відеосистемою, розташування відеокамер, технічні характеристики пристроїв, а також створення всієї єдиної системи.

Більш сучасним варіантом для побудови системи відеоспостереження можна назвати ip відеокамери. На ринку відеоспостереження представлено безліч моделей з різними характеристиками. Для відеоспостереження по периметру території, як правило, встановлюють поворотні камери з широким кутом огляду. Вони повинні бути оснащені ІЧ-підсвічуванням для здійснення відеозйомки в темний час доби. Всередині приміщення широко використовуються приховані і купольні відеокамери. Деяке обладнання оснащене датчиками руху, що дозволяє вести відеоспостереження тільки при будь-яких діях в поле зору відеокамер. Сучасні технології дозволяють тримати під контролем все, що відбувається, не перебуваючи на об’єкті. Користувач може віддалено, наприклад, перебуваючи у відпустці в іншій країні, з допомогою мобільного телефону дізнатися про все, що відбувається на його заміській ділянці. Наприклад, хмарне відеоспостереження, дозволяє не тільки мати віддалений доступ до відеокамер, але і до хмарному сховища, де знаходяться всі відеозаписи. Така технологія позбавляє від покупки дорогого устаткування для зберігання відеоданих. Всі зазначені можливості хмарного відеоспостереження забезпечує універсальний сервіс Cambat. Хмарний сервіс відеоспостереження Cambat може бути використаний для контролю на будь-якому об’єкті, в тому числі і на заміській ділянці.