Wwe 2k22 не вийде до березня

0
16

Рестлінг! як багато в цьому слові для любителів брутальності. Величезні мужики, суворі битви, атмосфера справжнього шоу! всі ці складові рестлінга досі популярні в усьому світі і збирають біля екранів натовпу людей. Хоча така розвага і не можна назвати підходящим для всіх в повній мірі.

Але навіщо дивитися на таке з боку? адже в процесі можна брати участь самому, роблячи це за допомогою відеоігор. Серія wwe існує вже довгі роки, продаючись досить успішно для того, щоб регулярно поповнюватися новими іграми.

Найсвіжіша з них носить назву wwe 2k22 і повинна була надійти в продаж найближчим часом. Однак тепер точно стало відомо, що гра не з’явиться у продажу до березня 2022 року. Ну хоч назвою таким чином буде повністю виправданим і не внесе плутанину в уми гравців.

Звичайно, чекати ще довго. Але сенс сумувати? адже є ще багато ігор, які ви жодного разу не запускали! тим більше довге очікування може скрасити трейлер гри, здатний продемонструвати графіку і анімацію майбутнього проекту про рестлінг. Загалом залишилося лише дочекатися своєї черги вийти на ринг!