Камери відеоспостереження з високою роздільною здатністю

0
217

Найважливішим складовим елементом будь-якої системи відеоспостереження є вхідні в її склад камери відеоспостереження. Саме ці пристрої відповідають за отримання зображення всіх подій, які потрапляють під їх огляд. Камери відеоспостереження — це найпоширеніший інструмент, використовуваний для організації системи безпеки. Вже давно нікого не дивує наявність відеокамер на об’єкті, швидше виникнуть запитання при їх відсутності. В залежності від того на якому об’єкті ведеться відеоспостереження, не завжди достатньо камер відеоспостереження зі стандартним дозволом. Але якщо мова йде про об’єкти підвищеної важливості, то тут не обійтися без відеокамер з високою роздільною здатністю.

Використання таких пристроїв відеоспостереження має безліч переваг. Тільки з їх допомогою можна отримати детальну картинку на якій можна буде роздивитися обличчя людини або номер автотранспортного засобу. У зв’язку з цим аналогові камери відеоспостереження поступово перестають користуватися попитом. Хоч сучасні пристрої і коштують дорожче, але їх ціна, повністю виправдовує їх технічні характеристики.

При підборі потрібної відеокамери багато керуються наступними правилами:

  • якщо відстань від місця монтажу відеокамери до об’єкта, за яким ведеться відеоспостереження не перевищує чотири метри, то в цьому випадку підійдуть камери з будь-яким дозволом, так як суттєвої різниці на картинці не буде помітно;
  • якщо відстань більше, але одночасно не вище восьми метрів, то оптимальним варіантом буде установка камери відеоспостереження з роздільною здатністю не менше 540-600 ТВЛ;
  • для відеоспостереження на більшій відстані дозвіл пристрою відеозйомки має бути не менше 600 ТВЛ.

Завдяки появі камер відеоспостереження з високим дозволом з’являється можливість організовувати системи відеоспостереження на об’єктах будь-якої складності. Такі системи відеоспостереження характеризуються своєю надійністю і високою якістю зображення. В даний час на ринку відеоспостереження можна зустріти пристрою купольного побудови для зовнішнього і внутрішнього відеоспостереження, вариофокальные камери відеоспостереження, які оснащені ІЧ-підсвічуванням.

Сучасні камери відеоспостереження мають безліч додаткових функцій, завдяки яким є можливість аналізувати отримане зображення в онлайн режимі, формувати статистику і тривожні повідомлення для спостерігача. Для внутрішніх систем відеоспостереження, як правило, використовують пристрої купольного типу, а для вулиці — корпусні моделі. За рахунок високого дозволу отримана картинка відрізняється максимальною деталізацією.