Розумні окуляри від facebook під брендом ray-ban (3 фото + відео)

0
9

Компанія facebook спільно з брендом ray-ban, що входить в конгломерат essilorluxottica, провідної транснаціональної корпорації, пануючої на ринку сонцезахисних і медичних окулярів, виводять на ринок смарт окуляри ray-ban stories. Новинка вже була анонсована в серпні 2021 року в ході звіту про щоквартальні прибутки генеральним директором компанії марком цукербергом.

Як і обіцяли розробники, в окулярах ray-ban stories не буде дисплеїв і вони не позиціонуються як окуляри доповненої реальності. Тим часом новинка дозволить постійно залишатися на зв’язку і використовувати вбудовані мікрофон, динаміки і камери для виконання завдань, які раніше вирішував смартфон.

Фотографувати на ray-ban stories можна за допомогою двох 5 мп камер, вбудованих в оправу окулярів над лінзами в районі примикання дужок. Доступна зйомка фотографій в дозволі 2592х1944 і зйомка відео роздільною здатністю 1184х1184 при 30 fps. Під час проведення зйомки загоряється сигнальний світлодіод над камерою, що не дозволить вести шпигунську зйомку. Рознесені в просторі камери дозволяють створювати об’ємний 3d ефект на фотографіях. Для роботи з камерами через смартфон використовується додаток view facebook.

Прослуховувати музику на ray-ban stories можна за допомогою вбудованих в дужки динаміків. Для управління використовується сенсорна панель на одній з дужок, що дозволить не тільки регулювати гучність, але і переходити від однієї музичної композиції до іншої. Розмовляти по телефону і записувати звук при зйомці відео можна з використанням вбудованих в дужки трьох мікрофонів, що створюють «багату якість об’ємного звуку».

Для управління ray-ban stories досить використовувати голосову команду «» гей facebook… » і наказати пристрою почати фотографування, зйомку відео або запис аудіофайлу. Команди facebook асистента доступні тільки англійською мовою.

Дизайн окулярів виконаний в трьох популярних моделях ray-ban: wayfarer, round і meteor, які можуть поставлятися як з сонцезахисними, так і з оптичними лінзами. Маса очок становить всього 50 грам. Для зберігання і підзарядки використовується елегантний і компактний футляр із зарядним кабелем usb-c, що поставляється в комплекті.

Захист від бризок, пилу і води не передбачена. Використовуючи додаток view facebook, користувач отримує можливість вести зйомку і миттєво викладати свої фото і відео в популярних соціальних мережах. В даний час ray-ban stories вже можна придбати у фірмових магазинах бренду ray-ban на території сша, великобританії, італії, австралії, ірландії та канади, а також через інтернет на сайті ray-ban.com. Ціна смарт окулярів стартує від 299 доларів.