Як вибрати балкон

Как выбрать балкон
Це класичні системи, які випробувані часом і заслужили на гідне місце на вікнах. Їх легко підібрати за кольором так, щоб вони стали частиною інтер’єру. Горизонтальні жалюзі на балконі кріпляться до стіни або на кожну стулку окремо. Вони прості у використанні, легко чистяться і мають тривалий термін служби. Спеціальні системи «Изолайт» і «Изотра» зручно кріпляться на пластикові вікна. Вони створюють єдиний комплекс з вікном, не порушуючи його герметичності. Такі системи кріпляться впритул до вікна, що дуже зручно на лоджії. Звільняється підвіконня, який можна використовувати, як корисну площу для розміщення кольорів.
Також хочемо вам порекомендувати заказать балкон с выносом
Вертикальні системи можуть поєднувати в собі відразу дві функції: захищати лоджію від сонячних променів і бути декоративною прикрасою. Адже вони можуть з легкістю замінити штори або тюль, які не дуже практичні. Зручний механізм управління дозволяє виробляти регулювання надходження світла. Ще одне їх перевага в тому, що одним виробом закривається цілий віконний отвір. За допомогою ланцюжка управління ламелі можна зрушувати і розсовувати, повертати навколо своєї осі. Індивідуально підбирається матеріал, з якого зроблені ламелі. Ми пропонуємо тканинні, пластикові та алюмінієві вертикальні жалюзі на балкон. Рекомендуємо вибирати матеріали, які не будуть вигоряти на сонці і надовго збережуть свій первинний вигляд.
Коли буває важко підібрати звичайні системи, можна використовувати рулонні. Вони стали хорошою альтернативою вертикальним і горизонтальним систем. Складаються з полотна і валу, які кріпляться на карниз. Ними можна керувати за допомогою ланцюжка шнура. Рулонні жалюзі роллайт на балконі можна встановити окремо на кожну стулку. Вони не деформуються при відкритті вікна. Якщо закрити їх повністю, то в літній час температура буде на кілька градусів нижче.
Для будь-якої квартири балкон служить особливим місцем. Хтось віддає перевагу перетворювати його в склад домашніх речей не першої необхідності, а хтось створює на ньому райський куточок з живими квітами. Але його простір залишається завжди легко доступними для свіжого повітря. Однак через відкриті вікна балкона в квартиру разом зі свіжістю, шумом вітру і зовнішніми звуками в літній час потрапляють численні непрохані вуличні жителі. Будь-яка віконна захисна система на балконі буде неповною, якщо на ній не встановлено москітні сітки.