Android 12 може дебютувати 4 жовтня

0
6

Android 12 готувався довше, ніж багато його попередників, але, можливо, реліз вже близький. Джерело стверджує, що google планує випустити aosp (android open source project) версію android 12 4 жовтня. Оскільки компанія часто випускає поліровані публічні релізи одночасно з aosp, це натякає на те, що власники смартфонів pixel можуть отримати оновлення вже в цей день.

Якщо терміни співпадуть, це також визначить очікування щодо запуску pixel 6. Google не може постачати свої нові телефони без android 12, тому навряд чи компанія офіційно представить pixel 6 раніше цієї дати. Швидше за все, нові апарати з’являться десь в кінці жовтня.

The android 12 stable update may be released on october 4, as that’s when google plans to release to aosp. This tentative release date was also mentioned by a 3pl. Pic.twitter.com/pmn802gqj0

— mishaal rahman (@mishaalrahman) september 12, 2021

Якщо ж ви не є власником google pixel, очікування може затягнутися. Інший раз на багато місяців. Незважаючи на зусилля google в області понуканія виробників смартфонів випускати апдейти в стислі терміни, зрозуміло, що бізнес-модель, заснована на продажах смартфонів, зацікавлена в їх швидкому «старінні». Тому далеко не кожен виробник поспішає адаптувати нову версію ос під свою поточну лінійку продуктів, вважаючи за краще вкладати зусилля в розробку майбутніх флагманів.