Бездротові рішення в області відеоспостереження

0
255

Одним з найбільш поширених рішень для організації системи контролю та безпеки на об’єкті є встановлення системи відеоспостереження. Сучасні системи ip-відеоспостереження дозволяють застосовувати вже існуючу на об’єкті мережеву інфраструктуру і володіють різними додатковими функціями. З їх допомогою можна отримувати зображення з об’єкту, де ведеться відеоспостереження у режимі реального часу як по локальних мережах, так і за рахунок бездротового підключення.

Системи відеоспостереження можуть бути встановлені на об’єктах абсолютно різного рівня, а також сучасні ip відеосистеми можна успішно інтегрувати з іншими підсистемами охоронного комплексу. Якщо говорити про аналоговому відеоспостереження, то така система може бути організована тільки на підставі проводового підключення. IP відеосистема і тут виграє у своїх попередників. IP відеоспостереження може бути бездротовим. За рахунок такого способу організації встановити відеосистему стає можливим в тих місцях, де є труднощі з кабельним з’єднанням. Також можна легко організувати тимчасову відеосистему на тих об’єктах, де немає необхідності у веденні постійного моніторингу. Відеосигнал може бути переданий за допомогою wi-fi з’єднання, так і з використанням 3G або 4G підключення.

Дуже часто зустрічаються ситуації, коли установка провідний відеосистеми викликає безліч складнощів, або зовсім неможлива. Найчастіше це пов’язано з великою відстанню до об’єкта, незручним розташуванням на об’єкті або, коли виникає необхідність в установці прихованого відеоспостереження.

Wi-fi камери відеоспостереження можна підключити до мережі електроживлення, а також такі пристрої можуть бути оснащені акумуляторами. Передача відео — та аудіосигналу може виконуватися на відеореєстратори, комп’ютери, планшети, смартфони та інші пристрої. Основними перевагами бездротового відеоспостереження є простий і зручний монтаж обладнання, а також мобільність таких систем. Користувач може у будь-який час, при необхідності, змінити розташування пристрою на об’єкті.

Бездротова система відеоспостереження в охоронних цілях може стати хорошим помічником для контролю за подіями в офісі, готелі, складському приміщенні або торговому центрі. Камери відеоспостереження можуть легко зафіксувати будь-яке правопорушення і посприяти підвищенню ефективності діяльності організації. Особливо ефективно використання системи відеоспостереження, що володіє функціями відеоаналізу.

Гарним доповненням до бездротової відеокамері є інфрачервоний датчик. Він реагує на теплове випромінювання об’єктів, які розташовані на невеликій відстані від пристрою. Коли відеокамера виявила в кадрі людини, вона включає прожектор зі світлодіодами для підсвічування зони відеоконтролю і здатна виконати відправку повідомлення про тривожну подію користувачеві. Також багато пристрої оснащені мікрофоном, з допомогою якого забезпечується двостороння аудіо.