Дослідження: смарт-годинник samsung galaxy watch можуть допомогти користувачам з хворобою паркінсона

0
21

Дослідження, опубліковане в провідному медичному журналі frontiers in neurology, показало, що функція вимірювання артеріального тиску в смарт-годиннику samsung galaxy watch допомагає людям з хворобою паркінсона.

Як це працює?

Нагадаємо, моделі samsung galaxy watch 3, galaxy watch active 2 і galaxy watch 4 оснащені комплексними датчиками, які здійснюють моніторинг артеріального тиску за рахунок аналізу пульсової хвилі сенсорами контролю серцевого ритму. Стежити за показниками можна в додатку samsung health monitor.

В результаті годинник здатний допомогти пацієнтам з хворобою паркінсона ефективно справлятися з ортостатичною гіпотензією. Це стан, при якому артеріальний тиск різко знижується при зміні положення тіла з позиції сидячи або лежачи в положення стоячи. І це досить поширене явище серед людей з хворобою паркінсона, яке може призвести до падінь і травм. А часте вимірювання артеріального тиску може допомогти виявити критичні коливання цього показника для діагностики та лікування хвороби паркінсона.

Дослідження показали, що дані про тиск, отримані за допомогою galaxy watch і сфігмоманометра, були порівнянні. Тест був проведений на 56 пацієнтах із середнім віком 66,9 років з еталонним сфігмоманометром на одній руці і galaxy watch 3 на іншій. Кожному пацієнту вимірювали ат за допомогою обох пристроїв тричі.