IP відеоспостереження для дачі

0
211

Багато жителів міських квартир мають у своєму володінні заміські дачні ділянки, на яких проводять досить багато часу в літню пору року. Але з настанням холодів, як правило, власники все рідше навідуються у свої маєтки, а, відповідно, ризик псування або крадіжки майна істотно зростає. Ні для кого не секрет, що залишене без нагляду житло відразу стає ласою приманкою для зловмисників.

Найдоступніший спосіб тримати під контролем відбуваються під час відсутності події на дачі — це встановлення системи відеоспостереження. Сучасне обладнання дозволяє організувати таку відеосистему, завдяки якій можна вести цілодобовий моніторинг в онлайн режимі, але при цьому знаходиться в будь-якому іншому місці. Мова йде про ip-системи відеоспостереження.

Для організації такої відеосистеми потрібно: ip-камера відеоспостереження, відеосервер і комутаційне мережеве обладнання. Камеру відеоспостереження можна вибрати як провідну, так і безпровідну. Головною умовою функціонування такої системи є наявність інтернету. Можна істотно скоротити набір необхідного обладнання, якщо використовувати сервіс хмарного відеоспостереження. В цьому випадку необхідно буде придбати тільки ip-камеру і забезпечити безперервний доступ до інтернету. Вся інформація, отримана з камер відеоспостереження, буде зберігатися в хмарному архіві, до якого також у користувача буде віддалений доступ, як і до поточного перегляду камер відеоспостереження. Переглядати відеозаписи можна абсолютно з будь-якого пристрою, що має вихід в інтернет.

Слід приділити достатньо часу підбору необхідного обладнання для відеоспостереження на дачі. На ринку відеоспостереження представлено величезну кількість камер відеоспостереження, які мають відмінності як за умов їх використання, так і за технічними параметрами. Перш за все слід визначитися з тим, де буде вестися спостереження всередині будівлі або зовні, наскільки детальне зображення бажає отримати користувач, а також не варто забувати про освітленості об’єкта.

Камери відеоспостереження, які встановлюють всередині приміщень мають менші габарити, можуть бути оснащені вбудованим мікрофоном і ІЧ-підсвічуванням. Для монтажу відеообладнання можуть застосовуватися штативи і кронштейни.

Вуличні камери відеоспостереження, на відміну від внутрішніх, можуть працювати при різних погодних умовах. Вони можуть успішно функціонувати в дощ, сніг і при низьких температурах. Все це можливо завдяки захисному кожуху. А для ведення зйомки в нічний час доби, вуличні відеокамери також оснащені ІЧ-підсвічуванням. Багато користувачів, щоб спростити процес підбору обладнання, воліють купувати готові комплекти обладнання для відеоспостереження на дачі. Як правило, в таких комплектах вже підібрані всі необхідні пристрої для встановлення системи відеоспостереження. Але такі комплекти також мають відмінності за кількістю відеообладнання та його технічним характеристикам, тому слід детально проаналізувати, наскільки обраний комплект буде підходити для конкретного об’єкта.