Передача даних по витій парі

0
202

Сучасний ринок відеоспостереження представляє користувачам великий вибір обладнання, яке виконує передачу інформації з використанням витої пари. Передавачі відеозображення розташовують поряд з камерами відеоспостереження. Досить часто такі місця не захищені від дії різних негативних природних умов. А саме критичне вплив на електронні пристрої надає саме волога. Це найважливіша деталь у використанні цього обладнання. Відстань від передавача відеосигналу до приймального обладнання може досягати кількох кілометрів. Це говорить про те, що відеопередавачі повинен бути активним, з попередньою коригуванням частотної характеристики. Для застосування на великих відстанях ніяким чином не підійдуть пасивні пристрої.

Установка передавального обладнання виконується в місцях розташування камер відеоспостереження, а тому часто пристрої встановлюються на відкритій території. Для цього слід використовувати відповідне обладнання.

Часто на об’єктах, де планується монтаж камер відеоспостереження, немає в наявності низьковольтного напруги для забезпечення харчуванням цих пристроїв. Лінія передачі відеосигналу, яка може розтягнуться на досить довгу відстань, від передавального пристрою до приймаючого може піддаватися впливу зовнішніх перешкод від різних джерел. До них можуть відноситься «земляні» струми, грозові розряди, перешкоди, отримані від іншого обладнання, що знаходиться поблизу та інше. Це може посприяти появі спотворень на відеопотоці, а, крім того, може навіть призвести до виходу з ладу обладнання.

В цілому, передавачі відеосигналу функціонують при постійному впливі на них вище зазначених факторів. При побудові системи відеоспостереження слід обов’язково враховувати ці фактори, щоб максимально знизити ймовірність виникнення проблем у процесі експлуатації обладнання.