Як захистити камери відеоспостереження?

0
220

Далеко не завжди вдається встановити камери відеоспостереження в затишному місці, не привертала увагу оточуючих. Хоч і існують мініатюрні відеокамери, але все ж більш поширеним устаткуванням можна назвати пристрої стандартних розмірів. Як правило, камери відеоспостереження встановлюються за допомогою кронштейнів. Такі технічні пристосування володіють необхідною функціональністю, але не завжди мають естетичний зовнішній вигляд.

Отже, складається ситуація, де відеокамери, як правило, завжди знаходяться на виду. З одного боку, коли камера відеоспостереження швидко впадає в очі оточуючим, це може стати стримуючим моментом при здійсненні будь-яких правопорушень. Далеко не всі з розумінням ставляться до відеоспостереження в різних громадських місцях.

У системах відеоспостереження, встановлених всередині приміщень, часто використовують декоративні кожухи, які роблять відеокамери менш помітними і дозволяють підібрати підходящий для конкретного інтер’єру варіант. Існує великий вибір пилозахисних декоративних кожухів, які встановлюються в сам стеля. За такими кожухами досить легко доглядати. Такі кожухи малопомітні, не привертають увагу з боку оточуючих. На ринку відеоспостереження представлений широкий вибір купольних кожухів. Купольний кожух являє собою частину пластикової сфери, яка монтується в кут стелі і стіни. При використанні такого кожуха складно зрозуміти в якому напрямку спрямована відеокамера.

Також користуються популярністю такі кожухи, як чверть-купола, які призначені для установки в кут стелі і двох стін. Такі відеокамери мають досить компактний розмір. Якщо камери відеоспостереження мають зовсім мініатюрний розмір, то їх можна встановити в стелі, так як більша частина пристрою розташована над навісною стелею і зверху закрита пилозахисним ковпаком. Такі кожухи можна добре розмістити між вентиляційних решіток, плафонів освітлення та інших предметів.

Для захисту відеокамер від різних ушкоджень використовую вандало-захищені кожухи. Найпростіший матеріал з якого виготовляють такі кожух це пластик. Для більш високого рівня захисту слід вибирати кожухи з алюмінію. Такі кожухи використовуються на об’єктах, для яких характерний ризик псування відеообладнання. Найбільш серйозним матеріалом виготовлення кожуха для камери відеоспостереження можна назвати сталь. Щільна сталь застосовується для кожухів, якими оснащуються камери відеоспостереження у в’язницях.