Відеоспостереження на будівельних обєктах

0
265

Будівельні майданчики, як правило, являють собою досить великі території, на яких розташовується маса об’єктів. Тут можна побачити і будівельні матеріали у великих обсягах, і будівельну техніку, різноманітне устаткування, а також побутові приміщення для працівників будівництва. Зазвичай, просто не існує можливості постійно вести моніторинг того, що відбувається, а тому виникає потреба у встановленні системи відеоспостереження.

Встановлення камер відеоспостереження на території будівельного об’єкта допоможе вирішити безліч питань:

  • крадіжка на об’єкті. За розкраданням майна можуть бути помічені як працівники будівництва, так і сторонні особи, які несанкціоновано проникли на територію. Камери відеоспостереження зафіксують всі ці події і допоможуть знайти винних у вчиненні злочину, або ж попередити крадіжку.
  • контроль за трудовою діяльністю. Можна точно проконтролювати хто з працівників виконує всі свої обов’язки, а хто знаходиться на затяжному обідній перерві.
  • дотримання правил безпеки. Будівельний майданчик — місце підвищеної небезпеки травмування. Існують випадки, коли працівник будівництва отримує травму під час роботи, а при з’ясуванні обставин стає важко знайти винного. Або роботодавець не врахував всі норми правил безпеки на об’єкті, або співробітник недбало виконував свої обов’язки, що і призвело до події. В цьому випадку камери відеоспостереження допоможуть з’ясувати всі деталі того, що сталося.
  • звіт про виконану роботу. Зараз досить популярними стають фото і відео звіти. А відео з будівельного майданчика допоможе змалювати нинішню ситуацію навіть з урахуванням часових проміжків.

Відеоспостереження на будівельних обєктахПри підборі обладнання для відеоспостереження на будівництві потрібно врахувати безліч чинників. Обладнання повинно бути надійним. Монтаж повинен займати мінімум часу. Камери видонаблюдения повинні підбиратися з урахуванням всіх умов, в яких працюватиме обладнання, а також у залежності від поставлених завдань. Досить виправданим буде віддалене відеоспостереження через інтернет. Всі зображення з камер буде транслюватися в режимі реального часу, а спостерігати за подіями можна буде з будь-якого пристрою і в будь-якому зручному місці, де є доступ до інтернету. А для того, щоб вся інформація зберігалася в архіві необхідно використовувати хмарний сервіс. Всі відеозаписи будуть потрапляти в хмарне сховище, термін зберігання в якому користувач може вибрати на свій розсуд. Хмарний сервіс Cambat — універсальне рішення, яке можна застосувати для відеоспостереження в самих різних сферах. Якщо є необхідність, то можна підключити декілька об’єктів для загального управління камерами на них.

Камери відеоспостереження на будівельному майданчику можна розмістити на стінах будівлі, огорожах, освітлювальному стовпі, спеціальних опорних щоглах, підйомному крані. Установка камер повинна бути виконана таким чином, щоб обладнання системи відеоспостереження не заважало будівельного процесу. Загалом, установка системи відеоспостереження на будівельних майданчиках — це оптимальний варіант вирішення численних питань, пов’язаних як з виробничим процесом, так і трудовою дисципліною працівників.