IP відеоспостереження

0
133

За допомогою системи IP-відеоспостереження можна організувати ефективну охорону на об’єкті будь-якої сфери діяльності і рівня важливості. Відеоспостереження можна сміливо назвати самим інформативним елементом всієї системи безпеки. Саме камери відеоспостереження здатні точно передати картинку всього, що відбувається на об’єкті. Завдяки цьому досить часто з’являється можливість запобігти виникнення будь-якої надзвичайної ситуації. Системи цифрового відеоспостереження, засновані на ip-обладнанні легко інтегрується з іншими системами безпеки, що використовуються на об’єкті.

IP-системи відеоспостереження мають безліч переваг перед аналоговими. Саме тому аналогове обладнання стає все менш популярним. Отже, до основних переваг ip-відеоспостереження відносяться:

  • можливість інтеграції системи відеоспостереження з іншими підсистемами, що відповідають за безпеку;
  • віддалений контроль за об’єктом з будь-якої точки світу;
  • широкі функціональні можливості обладнання;
  • надійність і зручність в управлінні.

Тому IP-відеоспостереження може з легкістю впоратися з завданнями, які аналоговим системам не під силу.

Інтеграція ip-відеоспостереження в єдину охоронну систему

Якщо було прийнято рішення установки аналогової системи відеоспостереження, то слід враховувати, що її не можна буде об’єднати з іншими системами безпеки на об’єкті. При використанні ip-відеоспостереження ця проблема відсутня. Таку відеосистему можна легко поєднати з охоронно-пожежною сигналізацією, системою оповіщення, СКУД та іншими. Суть такого комплексного використання полягає в тому, що системи відеоспостереження відповідають за фіксацію і запис усього, що відбувається на об’єкті, потім відправляють в архів всі дані, а також відтворюють їх. Від них надалі слід порядок дій для інших підсистем охоронного комплексу, в залежності від виникнення конкретної ситуації.

Переваги віддаленого відеоспостереження

За рахунок того, що ip-системи відеоспостереження функціонують з використанням інтернет підключення, користувач може в цілодобовому режимі вести моніторинг за подіями на об’єкті без особистої присутності. Контролювати те, що відбувається можна з будь-якого пристрою, що має вихід в інтернет. Крім того, спостерігати за всім може дещо користувачів відразу, при наявності доступу.

Функціональні можливості ip-відеоспостереження

Зрозуміло, можливості, якими буде володіти система відеоспостереження, залежать від вимог замовника. У багатьох випадках аналогове обладнання не здатне їх задовольнити. IP-обладнання має більш широкі функціональні можливості, які успішно поєднуються з іншими охоронними системами. Якщо говорити про камери відеоспостереження з високим дозволом, то такі пристрої використовуються для розпізнавання осіб і номерів транспортних засобів. У цей момент відбувається активна взаємозв’язок зі СКУД, так як вона здатна провести перевірку даних, отриманих з відеокамер, з інформацією в базі, на підставі чого буде прийнято рішення про допуск або відмову в допуску на територію, що охороняється. Цифрове обладнання не стикається з проблемою наявності перешкод при передачі даних, а також може володіти інтелектуальними можливостями.

Надійність і зручність в управлінні IP-відеосистемами

Інтегрованими системами ip-відеоспостереження можна керувати з єдиного центру, що робить процес контролю простим і зручним. Для того, щоб максимально підвищити рівень надійності, застосовують дублювання функцій системи, переносять їх на інші обчислювальні пристрої, які включені у відповідну мережу. Саме завдяки наявності безлічі переваг популярність ip-систем відеоспостереження постійно зростає. Зручність і надійність ip-обладнання дозволяють використовувати його для побудови систем відеоспостереження на різних об’єктах, починаючи від приватних будинків, і закінчуючи масштабними промисловими підприємствами.