Скільки камер встановлено у всьому світі?

0
320

У 2014 році компанія IHS провела дослідження, в результаті якого з’ясувалося, що в усьому світі працює близько 245 мільйонів професійних камер відеоспостереження. Був проведений аналіз щодо типів камер, які використовуються. Статистичні дані говорять про те, що близько 20% встановленого обладнання — це мережеві, ще 2% — це нові аналогові камери, передають зображення високої чіткості. Всі інші використовувані пристрої — це аналогові відеокамери.

Всі дослідження тривало не тільки протягом 2014 року, процес вивчення показників по камерам відеоспостереження був тривалим і трудомістким. Були вивчені всі дані з постачання відеокамер протягом 10 років, а також час використання цього обладнання. І вже в результаті аналізу отриманих даних і з’ясувалося загальна кількість встановлених камер в усьому світі.

Дослідження показало, що на території Азії встановлено 65% камер від загальної кількості використовуваного в світі обладнання. Зрозуміло, більшою мірою, на такий показник вплинуло кількість камер, встановлених в Китаї. Прогнозується, що найближчим часом частка Азії зростатиме, більшою мірою, за рахунок встановленого в Китаї відеообладнання.

В різних країнах світу цінова політика щодо встановлення камер відеоспостереження відрізняється, від чого і залежить частота оновлення обладнання. Наприклад, у Китаї середня вартість як самих відеокамер, так і монтажу обладнання дешевше, ніж в інших розвинених країнах. Тут відеообладнання оновлюється з більш високою швидкістю. А, наприклад, в Європі та Америці і вартість камер відеоспостереження вище, і витрати на їх установку. У цих країнах більший акцент ставиться на надійність обладнання. Звичайно ж, більшість відеокамер було вироблено всесвітньо відомими компаніями в області відеоспостереження. Рівень конкуренції досить високий у цій сфері. З часом кожна компанія прагне розробити нове обладнання, яке в майбутньому, можливо, займе лідируючі позиції на світовому ринку відеоспостереження.