Вимоги до систем відеоспостереження

0
290

Практично на кожному кроці ми стикаємося з системами відеоспостереження. Вирушаючи за покупками, складно не помітити, що ми регулярно потрапляємо під об’єктив відеокамер. Встановлення відеоспостереження на якому-небудь об’єкті — це не примха занадто стурбованих господарів, а досить раціональний спосіб забезпечити високий рівень безпеки.

При побудові системи відеоспостереження, в першу чергу, потрібно звернути увагу на те, де камери будуть розташовуватися. Треба пам’ятати, що під об’єктив відеокамер не повинні потрапляти об’єкти, які не представляють інтересу для контролю, так як законодавчо визначена недоторканність приватного життя. Для того, щоб повною мірою контролювати необхідну територію, потрібно визначити яка кількість камер для цього буде потрібно.

Системи відеоспостереження, як відомо, забезпечують моніторинг об’єктів як усередині будівлі, так і за його межами. У вуличному середовищі камери значно схильні до впливу несприятливих погодних умов, а також не варто виключати людський фактор (крадіжки, псування обладнання). Для роботи в таких умовах необхідно купувати спеціальні камери вуличного відеоспостереження. Не варто забувати про те, що оточуючі люди повинні бути сповіщені про те, що ведеться відеоспостереження. Людей ставлять до відома про зйомку шляхом розміщення відповідної таблички.

Обладнання для відеоспостереження варто підбирати таким чином, щоб передається картинка мала досить хороша якість. В якийсь момент може виникнути необхідність не просто подивитися запис з об’єкта, а розглянути певні деталі подій, наприклад, номер транспортного засобу.

Обладнання, яке використовується для запису матеріалу повинно виключати псування або втрату даних. Сучасні технології дозволяють зберігати всі відеозаписи в хмарному архіві, куди вони потрапляють по зашифрованих каналах. Такий спосіб повністю гарантує схоронність даних. Компанія «Cambat» надає універсальний хмарний сервіс, який можна використовувати для створення систем відеоспостереження в самих різних сферах.