IP технології для охорони периметра

0
232

Системи відеоспостереження встановлюють для підвищення рівня безпеки не тільки на виробничих підприємствах, але і на різних об’єктах торговельної сфери та сфери обслуговування. Зазвичай, стандартна система складається з камер внутрішнього і зовнішнього відеоспостереження, а також кошти відеореєстрації. Перед монтажем обладнання, система відеоспостереження ретельно сплановане. У процес проектування визначаються місця на об’єкті, де пристрої будуть розташовані, підбирається необхідний тип відеообладнання та вирішуються інші питання, пов’язані з функціонуванням відеосистеми. Також, на об’єкті обов’язково оцінюються умови, в яких система відеоспостереження буде працювати, що безпосередньо впливає на вибір необхідного обладнання.
Процес побудови зовнішніх систем відеоспостереження більш складний, особливо, якщо об’єкт займає велику територію. У таких випадках встановлюються спеціальні вуличні ip камери відеоспостереження. Такі пристрої відрізняються від звичайних спеціальним герметичним кожухом. Часто такі пристрої оснащені нагрівальним елементом і вентилятором, для безперебійної роботи при будь-якій температурі. Для ведення спостереження на об’єкті, який має велику протяжність, більш придатними будуть відеокамери з детектором руху, які будуть відправляти сигнал в момент виникнення на об’єкті тривожної події. Такі пристрої роблять можливим вести відеозапис подій не в безперервному режимі, а тільки в моменти наявності на об’єкті руху. Це дозволяє уникнути зберігання потрібної інформації в системі.

Майже всі зовнішні ip відеокамери мають високу роздільну здатність і швидкість запису. Для того, щоб оптимізувати використання ресурсів мережі, у відеокамерах застосовується мультипотоковая передача даних. Також застосовується сучасний метод компресії даних за допомогою кодека Н.2624. Зовнішнім системам відеоспостереження доводиться працювати при різних погодних умовах, що може істотно позначитися на якості картинки. Тому, для отримання максимально якісного зображення використовуються такі сучасні технології, як DWDR, 3D-DNR, BLC і EIS. Сучасні ip камери відеоспостереження для зовнішнього застосування здатні при будь-яких погодних умовах забезпечити користувача якісною картинкою.