Основні причини переходу на IP відеоспостереження

0
334

IP відеоспостереження набирає все більшу популярність серед користувачів. Звичайно ж, воно не настільки поширене як аналогове, але поступово відбувається перехід на новий щабель. Багато користувачів, які протягом довгого часу користуються аналоговим відеоспостереженням, з працею беруть переваги IP-систем і ставляться до них з недовірою. Деякі вважають, що ip відеообладнання надто дороге і викликає безліч складнощів у використанні. Але все це необґрунтовані припущення. Ми зараз розглянемо деякі переваги ip відеоспостереження, завдяки яким все-таки багато користувачів зупиняють свій вибір на ip системах.

Основною причиною, по якій ip відеоспостереження на крок попереду від аналогового, можна назвати високу якість дозволу зображення. Сучасні ip відеокамери здатні передавати чітку картинку з роздільною здатністю 1920 х1080 пікселів. Це значно перевищує здатності аналогових камер, які, наприклад, можуть забезпечити дозвіл тільки у 720х576 пікселів. IP відеокамери дають більше охоплення території, а картинка, отримана за такого обладнання, буде мати хорошу деталізацію.

Другий момент, який привертає користувачів до ip відеосистем, це легкість і зручність установки. Деякі помилково вважають, що аналогові системи дуже просто змонтувати і обслуговувати. На жаль, це не так. Сучасну ip відеокамеру може підключити будь-яка людина, навіть не має особливих технічний навичок. Для підключення потрібно всього лише один кабель. Крім цього, є сучасні технології, які взагалі не вимагають використання проводів. Бездротові камери відеоспостереження працюють з використанням wi-fi з’єднання. Загалом, для створення ip-системи відеоспостереження потрібно мінімум часу і трудових витрат.

При використанні ip-систем відеоспостереження дані мають цифровий формат, а, отже, при його передачі якість ніяким чином не змінюється, що не можна сказати про аналогових системах. Коли відбувається передача даних, то якість зображення падає. IP камери мають безліч додаткових функцій, які не доступні аналогових пристроїв. Можна зробити налаштування камер таким чином, що вони будуть самостійно робити запис тільки в ті моменти, коли на об’єкті буде виявлено рух. Крім цього, такими камерами можна керувати віддалено.

Що стосується вартості обох систем, то якщо розглянути не тільки витрати на камери, але і на всі додаткові пристрої (відеореєстратори, кабельні з’єднання і тд.), а також витрати на установку і обслуговування, то ip відеоспостереження обійдеться дешевше. Всі ці моменти необхідно враховувати при виборі системи відеоспостереження. IP обладнання має значні переваги, а, значить, можна зробити висновок, що аналогові системи поступово будуть відходити на другий план.