3G відеоспостереження та його переваги

0
179

Поява 3G технологій дає можливість встановлювати обладнання для відеоспостереження, яке оснащене такими характеристиками, на будь-якому об’єкті, навіть якщо повністю відсутні стаціонарні електромережі. Використання сучасних технологій 3G зробило можливим вести відеоспостереження на зовсім віддалених від інфраструктури об’єктах, що дозволяє забезпечити безпеку і безперервну роботу камер в таких умовах.

Головна відмінність 3G відеообладнання від звичайного полягає в тому, що передача сигналу в ньому відбувається з допомогою мобільного зв’язку. 3G камери відеоспостереження оснащені модемами. З їх допомогою камера здійснює підключення до мережі і передає отримане зображення. Тому, щоб забезпечити роботу такої камери, на об’єкті потрібно тільки наявність покриття будь-якого оператора мобільного зв’язку. 3G підключення здійснюється безпосередньо через вбудований модем.

Для того, щоб відеокамера почала працювати у неї встановлюється активована сім-карта оператора, під роботу мережі якого потрапляє об’єкт. Інші налаштування обладнання виконуються автоматично. 3G камера відеоспостереження — це досить простий і зручний спосіб для створення віддаленого відеоспостереження на якому-небудь об’єкті. Таке обладнання може бути використане як для зовнішньої системи відеоспостереження, так і для внутрішньої. До головних переваг такого обладнання можна віднести: повну автономність системи, відсутність провідних зв’язків, універсальність і компактність устаткування, простота у використанні, наявність різних функцій. Також до очевидних плюсів таких пристроїв можна віднести: перегляд відео за допомогою хмарних сервісів відеоспостереження, наявність мегапіксельної матриці, а також вбудованого мікрофона.

За рахунок того, що в такій системі відеоспостереження відсутні дроти, то можна сміливо виключити ймовірність несправності через пошкодження проводового з’єднання. Налаштування камер відбувається автоматично, а, отже, не вимагає великих тимчасових і трудових витрат. За рахунок своєї мобільності і маленького розміру 3G камери знаходять застосування в системах прихованого відеоспостереження. Є ще безліч сфер, де 3G камери можуть забезпечити ефективне функціонування системи відеоспостереження, коли використання іншого обладнання неможливо.