Вимоги до DVR для мобільних обєктів

0
84

Якщо говорити про системи відеоспостереження, які встановлюються на мобільних об’єктах, наприклад, транспортних засобах, за умови використання в системі відеореєстратора він повинен володіти наступними параметрами: невеликими габаритами, надійністю, пожежобезпечністю, автономністю і т. д. Крім цього, основною вимогою, на яке потрібно звернути увагу, є вібростійкість обладнання.

До найбільш часто використовуваних варіантів зберігання запису можна віднести жорсткий диск або флеш-карту. При використанні флеш-карти є один істотний мінус — обмежене число циклів перезапису. Іншими словами, перезапис інформації можна здійснити лише певну кількість разів, після чого пристрій виходить з ладу і може відбутися втрата даних. Тому для зберігання великого обсягу даних, що такий варіант не підходить. Найчастіше в реєстраторах для транспорту застосовуються диски формату 2.5″, які використовуються в ноутбуках. Такі пристрої досить вібростійкі.

Ще одним важливим фактором для транспортних відеореєстраторів є рівень споживаної потужності. При роботі двигуна особливих обмежень немає, але якщо, наприклад, необхідно здійснювати запис в той час, коли авто з вимкненим двигуном знаходиться на стоянці, то споживана реєстратором потужність буде мати велике значення. Для таких пристроїв цей параметр не повинен перевищувати 10-15 Вт.

Важливим є і доступ до інформації. Найпростіший варіант — це перегляд архіву зі знімного диска, можна скористатися будь-яким іншим пристроєм і зберегти інформацію. Щоб мати віддалений доступ можна використовувати кілька варіантів: через стільниковий зв’язок канал, супутниковий зв’язок, радіоканал Wi-Fi. Головними відмінностями мобільних відеореєстраторів від звичайних є умови експлуатації. На мобільних об’єктах, як правило, більш жорсткі умови: вібрація, перепади температури, обмежені габарити і споживана потужність і ін Всі ці умови необхідно враховувати і при виборі самих камер відеоспостереження, які будуть використовуватися на таких об’єктах.