Як вибрати кабель

Как выбрать кабель
Провід для внутрішньої прокладки використовується при проведенні комунікацій в приміщеннях, що позбавляє від необхідності знімає захисту провідників від екстремальних температур, вологи та механічного пошкодження. Оболонка витої пари виробників OK-NET, Corning або Molex виготовляється з ПВХ і полівінілхлориду. Ці матеріали мають високу вогнетривкість, але при температурі нижче -20°С починають руйнуватися, що призводить до пошкодження провідників. Тому якщо частина проводу передбачається розмістити поза приміщення краще використовувати зовнішній тип кабелю.
Також хочемо вам порекомендувати mikrotik
Оболонка витопарного дроту для зовнішньої прокладки виготовляються з надміцного поліетилену з додаванням гофрованої стрічки, що забезпечує захист від вологи, перепаду температур та ультрафіолетового випромінювання, негативно впливає на матеріал і якість сигналу. При необхідності повітряної прокладки варто вибрати кабель з тросом, що виключає ймовірність розриву.
Мідні провідники використовуються для всіх категорій витої пари, так як здатні витримувати постійну навантаження практично не нагріваючись і передавати дані з максимально можливою швидкістю. Біметалічні жили виробників Hyperline і KLM не використовуються в кабелях категорії 6 і вище, і розраховані на широкосмугові частоти не вище 100 МГц. Незважаючи на це вони затребувані при прокладці домашніх комп’ютерних мереж. Завдяки мідної плакировке, алюмінієва жила з алюмінієвої серцевиною має провідність практично ідентичну мідної, але вартість кабелю при цьому нижче.
ПроизводителиВыбирая мідний або алюмінієвий дріт обміднений, варто звертати увагу на фірму-виробника та інформацію, яку вона надає на своєму сайті або в каталозі продукції. Виробники Panduit, Legrand та Premium line пропонують вироби з міді для прокладання комп’ютерної мережі всередині і зовні приміщення. Якщо бюджет не дозволяє придбати мідний кабель варто звернути увагу на обміднені провідники фірм Hyperline і KLM, мають хорошу провідність і вигідну ціну.
Вибираючи витопарный комп’ютерний або телефонний кабель важливо враховувати його технічні характеристики, фізичні властивості і репутацію виробника. На сайті представлені вироби компаній, що зарекомендували себе якісної кабельної продукцією, а спеціальні фільтри допоможуть швидко відсіяти невідповідні варіанти, скоротивши час пошуку і заощадивши гроші.