Що може включати система безпеки обєкта?

0
169

Організація системи безпеки об’єкту — питання до якого варто підходити розумно і обдумано. Повинні враховуватися всі деталі, щоб кожна підсистема функціонувала ефективно. Для забезпечення максимального рівня безпеки до складу системи входять наступні складові: система відеоспостереження, СКУД, система пожежно-охоронної сигналізації та ін. Для кожного об’єкта індивідуально підбирається обладнання, враховуються всі параметри території, а також вимоги і можливості замовника.

Найпоширенішим інструментом, що відповідає за візуальний контроль за подіями, що відбуваються на об’єкті, є система відеоспостереження. Камери відеоспостереження можуть бути використані як в приватному житловому приміщенні, так і в офісних будівлях, торгових центрах і виробничих підприємствах. До складу системи відеоспостереження, як правило, входять камери відеоспостереження, відеореєстратори, різне додаткове устаткування. Система відеоспостереження використовується не тільки для поточного спостереження, але також ведеться архів відеозаписів, який часто відіграє досить важливу роль, коли потрібно з’ясувати деталі вже події.

Для того щоб система відеоспостереження могла максимально ефективно функціонувати та успішно виконувати поставлені перед нею завдання, потрібно провести ретельний процес проектування, врахувати всі технічні умови об’єкта. Як правило, цим етапом займаються фахівці в області відеоспостереження. Завершенням встановлення системи відеоспостереження можна вважати монтажні та пусконалагоджувальні роботи.

Часто для організації відеосистеми використовують готові комплекти обладнання. Як правило, до складу такого комплекту входять камери відеоспостереження, відеореєстратор і адаптер харчування. Можна придбати комплект підготовлений для певного об’єкта. Так, на ринку відеоспостереження ми можемо зустріти комплект готового обладнання для відеоспостереження в квартирі, приватному будинку, офісі та ін. Також комплекти відеоспостереження можуть розрізнятися в залежності від умов експлуатації. Можуть бути комплекти для зовнішнього і внутрішнього відеоспостереження.

Якщо говорити про великих підприємствах, то тут вже, як правило, встановлюється масштабна система безпеки, де відеоспостереження є однією з багатьох складових. На великих об’єктах обов’язковим інструментом, зазвичай, є СКУД, яка призначена для контролю за пересуванням осіб і транспортних засобів.

Що стосується систем відеоспостереження, то існує безліч сучасних технологій, які дозволяють організувати повноцінну відеосистему з мінімальним набором устаткування. Сучасні ip технології вже давно активно користуються попитом як в приватних цілях, так і для організації відеоспостереження на різних об’єктах (торговельні центри, дитячі садки та ін). Стає все більш поширеним хмарне відеоспостереження. В першу чергу, його можна назвати одним з найбільш простих і зручних способів організації відеосистеми. Щоб вести онлайн відеоспостереження на об’єкті, а також мати можливість зберігати в архіві, достатньо мати ip відеокамеру та інтернет підключення. Універсальний хмарний сервіс Cambat дає користувачам масу широких можливостей, так як абсолютно не обмежує їх у виборі обладнання. Хмарний сервіс Cambat працює практично з будь-якими ip камерами відеоспостереження. Перегляд всього, що відбувається в режимі реального часу можливий абсолютно з будь-якого пристрою, що має вихід в інтернет. Простіше і зручніше ніж системи хмарний сервіс на даний момент не існує. Підключити відеокамеру зможе абсолютно будь-який користувач, так як немає необхідності здійснювати які-небудь складні налаштування. Хмарний сервіс відеоспостереження Cambat — це зручний і ефективний спосіб організації відеоспостереження.