Жорсткі диски для систем відеоспостереження

0
207

При установці системи відеоспостереження, звичайно ж, виникає завдання зберігання всієї інформації, отриманої з відеокамер. Досить часто вибір падає на використання відеореєстратора з жорстким диском, хоча сучасні хмарні технології можуть забезпечити зберігання даних без якого-небудь устаткування. Для того, щоб вся система працювала безвідмовно і справлялася з усіма поставленими завданнями необхідно обдумано підійти до вибору обладнання для зберігання інформації. Будь-яка система відеоспостереження, якщо обрано такий варіант зберігання записів, вимагає постійний зв’язок з жорстким диском, так як запис даних відбувається безперервно. Звичайні жорсткі диски, які використовують для зберігання інформації на комп’ютерах не пристосовані до такого режиму роботи, що значно скоротить термін їх використання. Існують спеціальні жорсткі диски, які підходять для використання в системах відеоспостереження, безперервного запису даних. Такі диски додатково ще пристосовані до перепадів напруги, що робить їх оптимально підходящими для використання в таких цілях.

Однією з причин проблем в роботі системи відеоспостереження є неправильною підбір обладнання для зберігання інформації. При виборі такого пристрою необхідно приділити належну увагу його характеристикам. Головною відмітною особливістю жорстких дисків для відеоспостереження і звичайних є те, що в першому випадку обладнання розраховане на цілодобове інтенсивне використання. Завдяки цьому термін служби такого обладнання значно більше.

Можна виділити головні особливості, які повинні бути присутніми в жорстких дисків, призначених для використання в системах відеоспостереження:

  • таке обладнання підтримує запис відеоінформації з камер високої чіткості;
  • можливість трансляції відеопотоків з кількох HD-камер;
  • архівування отриманих даних;
  • забезпечення швидкого доступу до записів в архіві;
  • високий рівень надійності устаткування;
  • низьке енергоспоживання.

При виборі жорстких дисків необхідно врахувати різні умови, при яких потрібно їх використовувати. В першу чергу, потрібно розглянути питання сумісності обладнання. Якщо якась одна камера не буде функціонувати спільно з жорстким диском, то інформація просто не буде зберігатися. При виборі об’єму жорсткого диска, потрібно врахувати яку кількість камер буде використовуватися і якої якості зображення буде записуватися. У різних виробників жорстких дисків показник енергоспоживання різний. Оптимальним варіантом буде використання обладнання з більш низьким енергоспоживанням.

Отже, для того, щоб система відеоспостереження функціонувала без збоїв, а обладнання прослужила максимально довго, необхідно використовувати жорсткі диски, призначені для конкретних цілей. Такі пристрої оптимізовані для інтенсивної роботи саме в системах відеоспостереження, що дозволяє створювати оптимальні умови для роботи систем безпеки.