Бездротові WI-FI камери і їх можливості

0
330

Головною відмітною особливістю від аналогового устаткування є те, що wi-fi відеокамери оснащені вбудованим веб-сервером і мають свою операційну систему. Така технологія робить можливим трансляцію зображення, отриманого з камери відеоспостереження, без використання будь-якого додаткового обладнання. Для обробки відеоданих комп’ютер також не потрібно.

Використання Wi-fi камер відеоспостереження несе безліч переваг:

  • вибір місця установки — у зв’язку з тим, що такі пристрої не мають дротових з’єднань, їх можна встановлювати в будь-якому необхідному користувачеві місці, а не пристосовуватися до розташування кабелів;
  • швидкий процес монтажу не потребує великої кількості різноманітних інструментів;
  • мобільність — розташування таких відеокамер можна з легкістю змінювати при необхідності, а при цьому немає необхідності вирішити питання з прокладкою проводів;
  • доступна вартість — для встановлення такого обладнання потрібна менша кількість додаткових пристроїв;
  • за допомогою Wi-fi технології сигнал, отриманий з камери відеоспостереження, надходить на відеосервер завдяки можливостям бездротової мережі. Користувач може віддалено управляти будь-камерою відеоспостереження за допомогою комп’ютера, планшета або смартфона. В цей момент користувач може бути абсолютно в будь-якому місці. Таким чином, для того, щоб отримати зображення в режимі реального часу, йому потрібно тільки мати будь-який пристрій, підключений до інтернету.

Якщо користувач встановив wi-fi відеокамери на об’єкті, то він автоматично отримує наступні можливості:

  • віддалено переглядати зображення з камер відеоспостереження, встановлених на об’єкті;
  • якщо камера оснащена мікрофоном, то до відеозапису додається ще і звуковий супровід;
  • якщо у відеокамері є вбудований динамік, то користувач зможе навіть вести розмову;
  • ІЧ-підсвічування забезпечить відеоспостереження в темний час доби.

При використанні бездротових систем відеоспостереження необхідно особливу увагу приділяти питанням безпеки даних. Для того, щоб дані не потрапили в користування зловмисникам, передану інформацію камерами відеоспостереження потрібно кодувати. Сучасні сервіси хмарного відеоспостереження забезпечують надійний захист інформації. Архівні сховища здатні захистити дані від протиправних дій третіх осіб. Наприклад, компанія Cambat, яка надає універсальний хмарний сервіс, співпрацює з світовим лідером в області надання сховищ даних — компанією Аmazon, що забезпечує високий рівень надійності хмарного архіву Cambat. Використання бездротового обладнання для побудови систем відеоспостереження дає можливість користувачеві відмовитися від придбання великої кількості дротових з’єднань, а, відповідно, зменшити кількість витрат. Важливо лише грамотно підібрати необхідне обладнання, щоб система відеоспостереження ефективно справлялася з поставленими завданнями.