Характеристики HD-SDI відеокамер

0
195

HD-SDI камери відеоспостереження є досить гідною альтернативою аналогових пристроїв. Рівень якості картинки HD-SDI відеокамер вище, ніж в аналогових. В даний час на ринку відеоспостереження існує безліч варіантів подібного обладнання. Є деякі технічні характеристики, на які необхідно звернути увагу при покупці HD-SDI камер відеоспостереження. Розглянемо найголовніші з них.

Почнемо з деталізації зображення. Цей параметр можна назвати головним достоїнством даного обладнання, тому параметрами об’єктива такого пристрою слід приділити достатньо уваги. Слід вибирати мегапіксельний об’єктив, який буде мати високу роздільну здатність і зможе передати чітке зображення. Саме від обраного об’єктива наполовину залежить якість отриманого зображення.

Рівень чутливості аналогових відеокамер і HD-SDI знаходиться на одному рівні. Щоб поліпшити цей показник слід застосовувати світлосильні об’єктиви, а також камери відеоспостереження, оснащені ІЧ-підсвічуванням. Такі заходи дозволять вести відеозйомку на погано освітленій території.

Процес передачі даних в HD-SDI відеокамерах відбувається без затримок. Це можливо завдяки тому, що самі камери не здійснюють обробку відеосигналу. Ще однією перевагою даних відеокамер є широкий динамічний діапазон. Мова йде не про цифровій обробці, а про сьогодення подвійне сканування зі зсувом експозиції. Все це має позитивний вплив на якість картинки. HD-SDI відеокамери можуть мати роз’єми для з’єднання з зовнішніми пристроями, а також інші різні функції. Вибір HD-SDI камер відеоспостереження досить великий. Пристрої можна підібрати для різних цілей, грунтуючись на поставлені перед системою відеоспостереження завдання.