Віддалене відеоспостереження через 3G інтернет

0
195

Не завжди при створенні системи відеоспостереження на об’єкті є можливість використання проводового інтернету. Існує кілька способів, які дозволяють організувати віддалене відеоспостереження із застосуванням мобільного інтернету. Кожен із способів підходить для певного використання і має свої переваги.

Отже, перший варіант — це використання відеореєстратора з виходом в 3G мережу. Тут користувач може на свій розсуд вибрати тип камер відеоспостереження: аналогові або цифрові. Відеореєстратор відповідає за обробку та передачу відеосигналу в мережу. Краще всього вибирати устаткування, оснащене універсальним USB роз’ємом. До такого устаткування користувач може підключити майже будь модем від оператора стільникового зв’язку. Якщо розглядається варіант з використанням універсального модемного пристрою, то слід встановити, чи може відеореєстратор і вибраний модем використовуватися спільно.

Є ще один варіант, який передбачає передачу даних відеореєстратора на роутер. Майже кожна охоронна сигналізація, яка представлена на ринку безпеки, здатна підтримувати протокол Ethernet. Цей варіант має більш складний процес реалізації, але його можна назвати більш гнучким та надійним.

Віддалене відеоспостереження через 3G інтернетДосить поширеними стали вуличні камери відеоспостереження, які мають додатковий модуль 3G. При використанні таких пристроїв немає необхідності у придбанні додаткового обладнання для передачі відеосигналу у всесвітню мережу. Це, безумовно, є перевагою такого обладнання. Такі камери відеоспостереження можуть бути використані на об’єктах, які знаходяться віддалено від головного приміщення, так як їх установка не вимагає проведення кабельного з’єднання, що в деяких ситуаціях навіть не можливо здійснити. Всі відеозаписи, отримані з камер відеоспостереження можна зберігати в архіві на вбудованої карті пам’яті або на сервері.

Наступний спосіб — це ip камери відеоспостереження. Такий варіант передбачає з’єднання однієї відеокамери або декількох з роутером по IP-протоколу. Завдання роутера полягає в передачі інформації в мережу з використанням 3G модему. Цей варіант не передбачає використання будь-якого додаткового обладнання, а саме відеореєстратора, так як функція обробки відеосигналу покладено на ip-відеокамеру. Як правило, ip камери відеоспостереження забезпечують високу роздільну здатність картинки. Для зберігання інформації, отриманої з камер відеоспостереження, і віддаленого доступу до пристроїв може бути використаний хмарний сервіс відеоспостереження. За допомогою такої сучасної технології користувач може мати віддалений доступ до відеокамер в будь-якому місці світу і з будь-якого пристрою, який підключено до інтернету.