IP відеокамера з 3G модемом

0
199

Різні моделі ip камер відеоспостереження можуть володіти додатковими функціональними можливостями, які можуть бути використані в тих чи інших умовах в процесі відеоспостереження. Ми розглянемо особливості такого пристрою, як ip відеокамери з 3G модемом.

Основна перевага використання даного пристрою полягає в тому, що відеокамера оснащена 3G модулем, який дозволяє організувати систему віддаленого відеоспостереження на об’єкті без використання проводового інтернет підключення. Крім того, таке обладнання цілком доступною вартості.

Найчастіше можна зустріти камери, які мають не вбудований 3G-модем, а можливість виконати його підключення за допомогою USB. Важливий момент, на який необхідно звернути увагу — сумісність відеокамери з модемом. Як правило, така інформація вказується в технічних характеристиках пристрою.

IP відеоспостереження, організоване за рахунок бездротового підключення до інтернету володіє наступними можливостями:

  • підключення відеореєстратора до всесвітньої павутини з будь-якої точки світу, де конкретний стільниковий оператор забезпечує покриття;
  • відправка повідомлень про тривожну подію за допомогою електронної пошти або SMS;
  • можливість організувати бездротову локальну мережу для відеосистеми в тому випадку, коли її складові елементи віддалені один від одного.

Деякі виробники відеокамер з 3G модемом забезпечують користувача та зберіганням відеозаписів хмарних архівах. Вони мають власні сервери, які і забезпечують хмарне зберігання даних. Крім того, існують універсальні хмарні сервіси, до яких можна підключити ip-камеру будь-якого виробника. Розробником такого хмарного сервісу відеоспостереження є компанія Cambat. Даний сервіс дозволяє вести цілодобове відеоспостереження в режимі онлайн за об’єктом. Також користувач віддалено може настроювати пристрої і переглядати архівні записи.

IP камера відеоспостереження з 3G модемом є досить ефективним інструментом для організації системи відеоспостереження. Таке обладнання може бути використане для моніторингу на різних об’єктах. Процес інсталяції досить простий, а вартість доступна. Тому, з допомогою такого обладнання можна успішно організувати бюджетну систему відеоспостереження.