Відеоперегляд інформації

0
223

Основною метою встановлення системи відеоспостереження на об’єкті є отримання інформації, що фіксується камерами відеоспостереження, для забезпечення контролю і безпеки на охороняємій території. В залежності від об’єкта і завдань, поставлених перед системою, перегляд даних може здійснюватися як у режимі реального часу, так і шляхом аналізу вже архівних відеозаписів, а певна частина інформації може і зовсім залишатися без уваги.

Процес перегляду відеозаписів може бути виконаний чотирма способами:

  • Локальний перегляд. Моніторинг за подіями проводиться безпосередньо від відеореєстратора або сервера. Такий спосіб підійде для ведення спостереження на невеликому об’єкті, при знаходженні на його території. У цьому варіанті використовується видеоуправляющая система або персональний комп’ютер. Такий варіант може бути використаний в магазині, відділенні банку.
  • Віддалений перегляд з допомогою комп’ютера. Такий спосіб організації відеоперегляду зустрічається досить часто. При такій організації персональний комп’ютер виступає в якості обладнання, з якого можна виробляти онлайн перегляд або перегляд вже архівних відеозаписів. Зазвичай, у таких випадках використовується спеціальне програмне забезпечення, що має різні функціональні можливості. Також відеоперегляд може бути організований з використанням веб-браузера, що дозволить не турбуватися про оновлення програми.
  • Мобільний відеоперегляд. Такий спосіб з’явився відносно недавно. Він дає багато переваг операторам або охоронцям, які постійно перебувають у русі на об’єкті.
  • Відеостіна. Такий варіант організації перегляду відеоданих підходить для масштабних об’єктів, система відеоспостереження яких включає сотні і навіть тисячі відеокамер. Перегляд здійснюється на великих екранах, за подіями на яких можуть спостерігати одночасно кілька операторів. Такий спосіб незамінний для вирішення будь-яких надзвичайний ситуацій. Як правило, система налаштована таким чином, що можна виконати перемикання між каналами на ту ділянку, де в даний момент виникло тривожне подія.