Камера відеоспостереження з мікрофоном

0
350

Камери відеоспостереження є найефективнішим засобом для забезпечення безпеки. З кожним днем системи відеоспостереження впевнено набирають популярність як серед приватних користувачів, встановлюють камери для контролю, наприклад за дачною ділянкою, так і серед великих організацій, торгових центрів, підприємств промисловості. Звичайно ж, спостереження за об’єктом полягає не тільки в отриманні відеоінформації, а і звукового супроводу. У деяких ситуаціях, саме звукові дані можуть виявитися найбільш важливими. Відеозапис без звуку не завжди може передати потрібну інформацію, що призводить до дуже низької ефективності використання таких систем.

Для того, щоб відеозапис, отримана з відеокамери, була максимально інформативною, використовують обладнання з мікрофонами. Для того, щоб організувати систему відеоспостереження зі звуком, є кілька способів. По-перше, існує безліч варіантів обладнання з вбудованими мікрофонами. Камера відеоспостереження з мікрофономМожна використовувати інший варіант, коли мікрофон підключається окремо і розміщується в будь-якому необхідному місці на об’єкті відеоспостереження. Як правило, мікрофон встановлюється разом з відеокамерою. Такі пристрої можуть використовувати спільний джерело живлення, і не потрібно буде прокладати додаткові дроти.

Використання мікрофона в системі відеоспостереження дозволяє значно розширити можливості всієї системи в цілому і отримати не тільки картинку , але і звуковий супровід. Мікрофони для систем відеоспостереження — це спеціальні електроакустичні пристрої, які забезпечують перетворення звукової хвилі в електричну. Мікрофони, які використовують у системах відеоспостереження значно відрізняються від звичайних. Вони характеризуються високим рівнем чіткості і чутливості. Якщо система відеоспостереження функціонує вже, але у Вас з’явилася необхідність додати до відеозаписів звукове супроводження, то можна просто придбати не вбудовані мікрофони і підключити їх до системи. Таким чином Ви будете максимально поінформовані про події, що відбуваються.

Як вибрати москітні сітки

Как выбрать москитные сетки
Докладно розповімо про кожній системі і допоможемо визначитися з вибором. Самий старий варіант москітних сіток — москітні сітки профілю SQ. Перевага цієї системи в квадратному профілі, який можна зміцнити не тільки на пластикове вікно, але і на дерев’яну, старого зразка. Кріплення таких сіток здійснюється за допомогою пластикових кишень, які кріпляться з зовнішньої сторони вікна або на металевих «вусах», які фіксують сітку внизу і вгорі. Такі москітні сітки не щільно прилягають рамі вікна, що дозволяє комахам проникати в приміщення. Такого ж плану використовується профіль для москітних сіток на двері, тільки збільшених габаритів, щоб забезпечити максимальну жорсткість готового виробу. Наступні москітні сітки, це москітні сітки IDEAL з зовнішнім перекриває крилом. Кріплення таких сіток здійснюється за допомогою металевих зачепів по всьому периметру вироби. Кронштейни виконані спеціальної форми, щоб максимально притиснути сітку в світловий отвір до ущільнювальної гумки вікна і зовнішнє крило повністю перекриває можливі щілини між сіткою та вікном. Цей варіант сітки найбільш практичний і популярний, при цьому трохи дорожче самої дешевої сітки. Самий зручний, але більш дорогий варіант москітних сіток — розсувні москітні сітки. Рама виконана з німецького профілю, спеціально підготовленого для установки плісированого полотна самої сітки. Таку москітну сітку можна відкривати на будь-яку відстань, фіксуючи в необхідному положенні. Кріплення сітки здійснюється за допомогою саморізів і може бути встановлено на раму пластикового або дерев’яного вікна, або отвору. Такі москітні сітки значно простіше в експлуатації і дозволяють відкривати і закривати отвір не займаючи простір, як у звичайних дверних сітках. Важливо знати: москітна сітка не є несучою конструкцією і не забезпечує додаткову безпеку вікна. Не залишайте відчиненими вікна у присутності маленьких дітей. Москітна сітка створює хибну ілюзію безпеки. Незалежно від системи москітних сіток, саме полотно легко може бути видавлено рукою зсередини. Вивчивши всі переваги кожної системи, можна зробити висновок. Кожна система має свій ряд переваг і підбирати москітні сітки необхідно індивідуально до кожного вікна або двері. Якщо у вас залишилися питання у виборі, ви можете звернутися до наших менеджерів та отримати консультацію і прорахувати замовлення.
Також хочемо вам порекомендувати москитные сетки
Фірмовий магазин підвіконь і аксесуарів в Україні.