Системи прихованого відеоспостереження

0
174

Установка систем відеоспостереження на об’єктах є одним з найбільш ефективних способів забезпечення безпеки. У сучасному світі досить актуальним стає питання прихованого відеоспостереження. Ви думаєте, що таке можливо тільки в детективах, де, розслідуючи злочини, використовують різні «жучки» для прослуховування і мініатюрні камери, які неможливо помітити неозброєним оком? Але ж ми живемо в час технічного прогресу. Систем прихованого відеоспостереження давно знайшли застосування в повсякденному житті.

Приховане відеоспостереження — це відеозйомка камерами, які не зримы для оточуючих. Для таких цілей існує спеціальне обладнання — камери прихованого відеоспостереження. Такі камери мають досить маленький розмір, що дає можливість встановити їх в самих непримітних місцях або вбудувати в який-небудь предмет інтер’єру. Залежно від цілей відеоспостереження, можуть бути використані відеокамери з мікрофоном, або без нього. Приховати знаходження відеокамери від сторонніх очей можна дуже ретельно. Для того, щоб Ви самі не втратили місцезнаходження камери, можна запам’ятати місце установки, орієнтуючись на розташовані поблизу інші предмети.

Камери прихованого відеоспостереження забезпечують контроль за подіями як у режимі реального часу, так і запис інформації. Особи, які потрапляють під об’єктив камер, навіть не підозрюють, що за ними спостерігають.

Основні переваги прихованого відеоспостереження:

  • приховане обладнання для відеоспостереження захищений від вандалів;
  • злочинець не може припустити як сама наявність камери, так і те, в якому напрямку проводиться відеозйомка, а за рахунок цього він у будь-якому випадку потрапить в кадр;
  • приховані відеокамери не турбують порядних людей.

Недоліки також є. До них можна віднести:

  • більш високі витрати на встановлення прихованої системи відеоспостереження;
  • монтаж прихованих камер, порівняно зі звичайними, є досить трудомістким процесом;
  • якість переданої картинки буде гірше, ніж із звичайних відеокамер;
  • заміна камер може понести за собою додаткові роботи, в залежності від місця розташування;
  • законність встановлення системи прихованого відеоспостереження повинна бути обґрунтована відповідно до законодавства, регулюються дану сферу.

До сучасних систем відеоспостереження існує можливість зробити віддалений доступ, що, у випадку з прихованими камерами, дозволить застати зловмисника саме в момент злочину, а, ймовірно, навіть запобігти його. Компанія «Cambat» здійснює підключення до хмарного сервісу, який дозволить мати не тільки онлайн перегляд, а також зберігати інформацію в хмарному архіві. Сучасні технології дозволяють зробити систему безпеки більш досконалою.